Plants Vs Zombies Android Oyunu

Zombilerle mücadele edeceğiniz bu oyunu artık mobilden oynayabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için uygun bir hale getirilmiş olan bu zombi oyununda asıl amacınız, zombilere fırsat vermeden en güzel bahçeyi yetiştirmeniz gerekiyor.

PopCap’ın yaratmış olduğu oldukça eğlenceli ve farklı bir oyun olan Plants vs Zombies, farklı oyun sevenleri mutlu edecek. Birbirinden kötü ve kokuşmuş zombilere karşı mücadele edeceğiniz ve bahçenizi koruyarak sağlıklı bitki, meyve ve sebzeler yetiştirmek için uğraşacağınız bu oyunda kuracağınız savunma stratejileri hayati önem taşıyor.

Bu oyunda sürekli kendinizi ve bahçenizi zombilere karşı korumanız gerekiyor. Büyük emek vererek düzenlediğiniz ve sağlıklı besinler yetiştirmeye başladığınız bahçenizin zombiler tarafından telef edilmemesi için savunma mekanizmalarınızın çok güçlü olması gerekiyor. Bölümler ilerledikçe çok daha farklı bitkiler ve daha da güçlenen zombilerle karşılaşacak ve daha iyi korunmak için çabalayacaksınız.

Bir örnek verecek olursak kafasında kocaman bir trafik konisi bulunan, sırıkla atlama sporcusu ve hatta buz kızağı yapan zombilere karşı mücadele vereceğiniz bu oyun sayesinde çok eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Milyonlarca kişi tarafından çok sevilerek oynanan bu oyun, etkileyici grafikleri ve gerçekçi ses efektleri sayesinde büyük ilgi çekmeyi başarıyor. İOS cihazlar için çıkan versiyonun ardından şimdi de Android cihazlar için çıkan bu oyun, pek çok kişiye bağımlılık yaptı. Pek çok bitkiyi yetiştirebileceğiniz ve çok acayip zombilerle karşılaşacağınız bu oyunda sürekli şaşırmaktan sıkılabilirsiniz.

Çok büyük bir harita üzerinde zombilere karşı vereceğiniz savaş sayesinde bitkilerinizi ve bahçenizi koruyabilirsiniz. Zombileri yendikçe bitkilerinizi güçlendirebilir ve onların yanına yenilerini ekleyebilirsiniz. Bu oyunu hemen ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın