Prisma Uygulaması Geliştirildi

Akıllı telefon teknolojisinin pek çok alanda en güzel yenilikler ile kullanıcılarına destek olduğu bilinirken, yine Android sistemi için geliştirilen uygulamalar da saymakla bitmiyor.

Bunlar arasında yer alan bir fotoğraf uygulaması, daha önce internet bağlantısı ile birlikte çalışıyordu. Pek çok farklı efekt, farklı fotoğraf yansımaları kullanılan PRISMA, her ne kadar beğenilse de, internet bağlantısının olmadığı durumlar da kullanılmadığı için tepkiler olmuştu. Artık yapılan gelişmeler ile birlikte internet bağlantınız olmadan PRISMA uygulamasını kullanabileceksiniz.

En yeni fotoğraf düzenleme uygulaması

Bildiğiniz gibi Google Play Store üzerinde yüzlerce farklı fotoğraf düzenleme programı bulabilmek mümkündür. Farklı bir çalışma prensibi ile kullanıcılarının yüzünü güldüren PRISMA, sanal fotoğraf efektleri ile birlikte, birbirinden farklı filtre seçimi ile kullanıcılarına destek oluyor.

Kullanım, tercih edilen filtrenin internetten indirilmesinden sonra uygulanabilmekteydi. Fakat artık bu işlem internet bağlantısı olmadan da gerçekleştirilebilecek.

Sorunlar düzeltiliyor

İnternet bağlantısının bazı durumlarda bu uygulamaya izin vermediği ve sunucu problemleri ile oldukça şık karşılaşan PRISMA, yeni güncellemesi ile birlikte bağlantı sorunlarından kullanıcılarını kurtarmaktadır. Artık bağlantı kurmadan, buna uygun filtreleri de fotoğraflarınızın üzerinde kullanmanız mümkün olacak.

Video eklentisi

Henüz sadece fotoğraf için kullanıma uygun olan bu programın, ilerleyen dönemlerde getirilecek olan güncellemeler ile birlikte video eklentisi de olacağı belirtilmektedir. Böylelikle artık filtreleri videolarda da rahatlıkla kullanabileceksiniz. Fakat bunun için tam bir tarih belirtilmemiştir.

Yorum yapın