Pubg Mobile Hayatımıza Nasıl Girdi?

PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) çok oyunculu bir savaş royale tarzı çevrimiçi oyundur. Bu hızlı tempolu deneyim ile adrenalininizi sıkın. Maceranıza başlamak için takım arkadaşlarınızla savaş meydanınıza bırakın. PUBG, iki, üç, dört kişilik takımlarla ortaklık kurmanıza veya solo oynamanıza izin verir. Strateji ve ekip iletişimi, kimin kimden daha geride kaldığını görmek için bu heyecan verici çizgide çok önemlidir. Sonuna doğru stratejinizi belirlerken şehirleri, binaları ve eşsiz arazileri keşfedin. Takımlar son takım olmak için ölümle savaşırken rekabet şiddetlidir. Bu arada, oyun ortamı oyun boyunca küçülür ve ek bir ilgi unsuru ekler. Bölgenin dışında kalmayın yoksa yavaşça hasar alırsınız. Android kullanıcıları nihayet en sevdikleri masaüstü ve konsol oyunlarını mobil cihazlarında ücretsiz olarak oynayabilmelidir. İşlevler büyük ölçüde masaüstü / konsoldan mobil cihaza kadar korunur ve bu eğlenceli oyunun gücünü oyuncuların hareket halindeyken ellerine bırakır. PUBG, strateji ile dolu eğlenceli ve rekabetçi bir savaş royale oyunu arayan herkes için mükemmel bir oyundur.

Orijinal Battle Royale Deneyimi

Android için PUBG bağımlılık öldürmek, yağma, dayanma hedefi eğlenceli ve stratejik, bu arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynamak için mükemmel bir mobil oyun.

PUBG, aynı modele sahip oyunların bir parçası olarak geliyor: bir adaya paraşütle ve ayakta kalan son kişi olmak için ölümle savaşın. Bu oyun stilinin popülaritesi Açlık Oyunları kitabı ve film üçlemesinin piyasaya sürülmesinde ortaya çıktı. Üçlemeye benzer şekilde, PUBG oyuncuları istedikleri ada üzerinde bir uçakta uçurulur ve herhangi bir noktada paraşütle atlama seçeneği sunulur. Stratejinin başladığı yer burası. Bir şehre atlayın ve silahlar, zırhlar ve sağlık öğeleri gibi birçok kaynağa anında erişin. Bununla birlikte, bir şehre iniş, daha yüksek bir insan yoğunluğu getirir ve erken öldürülme olasılığınızı artırır. Dikkatli olun ve daha az kalabalık bir araziye paraşütle gidin, sizi diğer oyunculardan koruyun, ancak kaynaklara erişiminizi sınırlayın.

Oyuncular hangi adayı oynamak istediklerini seçerler ve her oyunda toplam 100 oyuncu ile eşleştirilir. Ancak, özellikle oyunun masaüstü popülaritesi çok yavaş bir şekilde düştüğü için, eşleştirdiğiniz bazı “insanların” aslında botlar olduğuna dair bazı şüpheler var. Erangel, Vikendi, Sanhok ve Miramar adaları arasında seçim yapın. Erangel orijinal oyun haritası ve Avrupa doğada. Miramar’ın çöl teması neredeyse hiç kapak ve çok az açık mesafe sağlar. Miramar’ın eylemi ve ganimeti, geniş çöller arasında yer alan büyük şehirlerinde bulunur. Sanhok, diğer üç dünyadan farklı olarak, haritanın herhangi bir kısmına uçaktan ulaşabileceğiniz bir orman temalı dördün en küçük haritasıdır. Sanhok’un yakın bölgelerinde, kendinizi diğer haritalara göre daha hızlı bir şekilde düşmanlara çarparken bulacaksınız.

Yorum yapın