Pubg Mobile Lite Hile 2020

PUBG Mobile Lite Hile Uzun zamandır sevilen ve dünya genelinde oynanan PUBG Mobile oyununu akıcı bir şekilde çalıştıracak bir telefonunuz yok mu? PUBG Mobile oyununun kaynak tüketimi, sistem özellikleri ve donanımsal olarak güçlü olmayan düşük model telefonlarda da PUBG Mobile oyununu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Tencent tarafından düşük bütçeli akıllı telefonlarda oynanmak için tasarlanan PUBG Mobile Lite tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Peki, PUBG Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır? PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Nelerdir? PUBG Mobile Uc Hilesi Nedir? Tüm bu soruların cevabını sizlere vermeye çalışacağız. Okumaya devam edin.

Pubg Mobile Lite Hile

PUBG Mobile oyunu gerek telefon gerek ise bilgisayar üzerinden oynanan bir oyundur. Peki PUBG Mobile Lite? O da Bilgisayar üzerinden oynanıyor mu? Diye merak ediyorsanız hemen yanıtlayalım. Elbette PUBG Mobile Lite oyunu bilgisayar üzerinden de oynanmaktadır.

Her oyunda hile yaparak kazanmak, adaletli bir yol olmasa da PUBG Mobile Lite oyununda da hile yapılmaktadır. Peki, PUBG Mobile Lite Hile Nasıl Yapılır? PUBG Mobile Lite Hile yapmanız için aşağıda bahsettiğimiz işlemleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle bilgisayarınızda bulunan tarayıcınızı açın.
  • Daha sonra Mobile Pubg Lite ‘i açın.
  • Bu makalemize gelin ve herhangi bir reklama tıklayın.
  • Reklam sayfasında 5 saniye beklemenizin ardından sizi indirme sayfasına yönlendirecektir, indirip kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile oyunu fazla yer kapladığından ötürü PUBG Mobile Lite oyunu piyasaya çıkarılmıştır. Peki, PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Nelerdir? PUBG Mobile Lite Ne Kadar Yer Kaplıyor? PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri;

  • Android Sürümü: 4.0.3 ve daha üst bir sürüm
  • RAM: 1 GB ve daha üst bir RAM (Yine de 2 GB üstü olması daha iyi olacaktır)
  • Oyunun boyutu: Yaklaşık 280 MB

Oyunun boyutu 280 MB olarak belirtilse de oyunu ortalama hızın üzerinde oynamak ve daha iyi bir performans sağlayabilmek için telefonunuzda ya da bilgisayarınızda en az 1GB lik alanın boş olması gerekiyor. Telefonunuzda ya da bilgisayarınızda herhangi bir donma yaşamamak için gereksiz uygulamaları kesinlikle silmeniz gerekiyor.

Pubg Mobile Uc Hilesi

PUBG Mobile oyunu hem Android hem de İOS cihazlar üzerinden oynanabilen harika bir oyundur. Oyun üzerinde yer alan UC’u yalnızca ödeme yaparak alabiliyorsunuz. Peki, bedava UC nasıl alınır? PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl yapılır?

PUBG Mobile oyunu içerisinde eşya satın almak için oyunda yer alan UC ları kullanıyorsunuz. Eğer sürekli PUBG Mobile oyunu oynuyorsanız sizin kesinlikle sahip olmanız gereken iki unsur vardır. Bunlardan biri UC diğeri ise savaş puanıdır. Peki, bedava UC nasıl kazanılır?

PUBG Mobile oyununun ilk kurulduğu esnalarda Güney Koreli oyuncular 150 UC kazanmak için bazı hileler bulmuşlardı ama bu hileler şuanda uygulanmamaktadır. Başka yol yok mu diye endişe ediyorsanız kesinlikle etmeyin. Sizlere bedava UC kazanma yollarından bahsedeceğiz.

Bedava UC kazanmak için Google Play’ı kullanabilirsiniz. Google tarafından verilen bazı ödüller vardır. Bu ödüllerden biri de PUBG Mobile UC ile ilişkilendirilmektedir.

Öncelikle PUBG Mobile oyununu indirin ve kaydolun. Oturum açtıktan sonra yeterli para kazanana kadar Google anketleri tamamlayın. Oyun içerisinde de satın alacağınız UC’ları Google Play hesabınızdan kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Yani Kolaylıkla PUBG Mobile UC hilesi kazanmak için Google Anketleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca UC kazanma yolları olarak sitemizde ki Mobile Pubg UC Hilesi isimli makalemizi okuyabilir ve uc hilesi 2020 için daha fazla detay görebilirsiniz. Unutmayın ki UC Hilemizden sadece 440 UC edinebilmektesiniz, daha fazlası maalesef şimdilik olmuyor.

Bir diğer kazanma yöntemimiz ise ana sayfamızda bulunan her hangi bir reklama tıklama sonrasında sizi yönlendireceği sayfaya mail adresinizi yazarsanız 400 UC e-pin kodunu size gönderecektir.

Pubg Mobile Lite hakkında daha fazla yazı yazmamızı isterseniz lütfen yorum olarak belirtin çözelim.

Pubg Mobile Lite Kasma Sorunu

Pubg Mobile Lite Hile Uç oyununda kasma sorunu yaşamak istemiyorsanız gereksiz dosyalarınızı ve telefonunuz ısınma yapıyorsa bataryasını değiştirmek sizin için en iyi yol olabilir.

Ayrıca yeni bir telefon almakta bu sorunu kökten çözebilir, bence denemelisiniz ya da isterseniz sitemiz de bulunan kasma sorunlarıyla ilgili diğer makaleleri okuyabilir ve bu sorunu da çözebilirsiniz.

Yorum yapın