Pubg Mobile Liyakat Puanı Yükseltme

PUBG Mobile liyakat puanı yükseltme için araştırma yapıyorsanız bu yazımızı okuyarak liyakat nasıl yükseltilir?sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Battle Royale türünde olan PUBG Mobile oyunun içinde yer alan liyakat terimi oyuncuların konumunu belirliyor. Oyuncular için Liyakat puanı çok önemli bir yere sahip. İyi bir oyuncu olmak istiyorsanız mutlaka liyakat puanınızı yüksek tutmanız lazım. Peki PUBG Mobile Liyakat yükseltme hilesi var mı?

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme yöntemlerine bakmak istiyorsanız oyunun orijinal sitesine girerek detaylı açıklamalara oradan bakabilirsiniz. Aşağıda yazdığımız önemli konulara bakarak liyakat puanınızı yüksek tutabilirsiniz.

  1. Oynadığınız maçlarda 51 ve 100. sıra arasında bitirirseniz liyakatınıza 1 puan eklenecektir.
  2. Oynadığınız maçlarda 10 ve 50. sıra arasında bitirirseniz liyakatınıza 2 puan eklenecektir.
  3. Oynadığınız maçlarda 1 ve 10. sıra arasında bitirirseniz liyakatınıza 3 puan eklenecektir.

Yukarıdaki yazdığımız yöntemleri uygularsanız liyakat puanınızda artış olduğunu göreceksinizdir. Fakat bir gün içinde 100 puandan fazla puan toplayamazsınız. Oyun içindeki liyakat puanınız 60 ve 90 arasındaysa BP ve EXP’niz %30’a yakın düşecektir. Oyun içindeki liyakatınız 60 puandan azsa BP ve EXP’nizde %50’ye yakın düşüş olacaktır.

En önemli PUBG Mobile Liyakat Yükseltme unsurlardan biri ise oyuna girdikten sonra çok iyi oynamaya çalışın ve birinci olun. Oyun içinde yer alan bu özelliğin amacı iyi oynamayan ve arkadaşlarına yardın etmeyen kişilere ceza vermek.

Pubg Liyakat Puanı Nedir?

PUBG Mobile içinde yer alan liyakat teriminin işlevi oyun oynadığınız zaman yaptığınız hareketlerin değerlendirmesidir. Yer alan özellik sayesinde oyuncu hatalı bir hareket yaptığı zaman oyunu oynayan kişiye ceza vermektedir.

Pubg Mobile Liyakat Puanı Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Liyakat Puanı oyun içindeki düşmanlarınızı seçmeye yarar. Oyunu oynayan kişiler liyakat puanlarına göre kendi puanına yakın düşmanlarla karşılaşır. Yani edindiğiniz puan çok önemlidir. Liyakat puanınız 60’ın aşağısında yer alıyorsa takımlı olarak maçlara giremezsiniz ve tekli maçlara girmek zorunda kalırsınız.

Yorum yapın