Pubg: New State Versiyonu Oyuncular İle Buluşuyor!

Dünyaca popüler olan PUBG Mobile’ın yeni sürümü çıkıyor. Çıkacak yeni sürümü ismi ise PUBG: New State. PUGB Mobile’ın geliştirici ekibi PUBG: New State‘in şimdiye kadar kimsenin görmediği grafiklere sahip olacağını duyurdu. Yayınlanan tanıtım videosu sayesinde oyuncuları neler beklediğini az çok tahmin edilebiliyor.

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG’nin hem PC ve konsol hem de mobil sürümünün yeni bir versiyonunun piyasaya sürüleceğini oyunculara duyurdu. PC ve konsol için şu an her hangi bir resmi açıklama yok fakat Krafton Inc., mobil oyunculara sunacakları yeni versiyonun fragmanını yayınladı ve oyunla hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Pubg: New State Nasıl Bir Oyun?

Geliştiricilerin açıklamalarına göre yeni versiyonlu mobil oyun, “PUBG: New State” olarak adlandırılacak . Ayrıca oyun 2051 tarihleri arasında geçecek. Oyun içerisinde yeni nesil silahların, hiç görmediğiniz yepyeni araçları ve drone gibi gelmiş yeni teknolojilerin bulunacağı gözükmekte. Gelecek olan yenilikler, oyuncular İle paylaşılan fragmanda da açıkça gözükmekte.

Oyun ile ilgili yapılan diğer açıklamalar ise şöyle; “PUGB: New State, farklı bir harita ile gelecek. Ayrıca oyunun grafikleri ve oynanış mekaniği oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatacak. Geliştiriciler PUBG: New State‘nin mobil cihazlarda grafik sınırlarını zorlayacağını ve oyun içerisinde hayatta kalmanın farklı yollarını deneyimleyeceklerini söylemekteler.”

PUBG: New State‘in temel mantığı yine aynı şekilde olacak. Birbirinden farklı 100 oyuncu yepyeni bir haritaya inecek ve hayatta kalan son kişi veya grup olmaya çalışacaklar. Yeni versiyon ile birlikte oyuncuları farklı haritalara, ekipmanlar ve yeni görünüşler bekliyor olacak. Bu arada; PUBG Mobile’ın yeni sürümü hem Google Play hem de App Store üzerinden indirilebiliyor. fakat şu anlık sadece, Android kullanıcıları yeni versiyona ön kayıt yapabiliyorlar.

Yorum yapın