Resident Evil Village’in Harıtası Yayınlandı

Resident Evil Village‘de üzerinde oynayacağımız harita ve bununla birlikte hikaye ile alakalı bir görsel yayınlandı. Oyunun geliştiricilerinin yayınladığı bu görsellere gelin bir bakalım…

Benim ve birçok insanın heyecanla beklediği Resident Evil Village için yeni görseller ortaya çıktı. Bu görseller sayesinde hikaye ve harita hakkında birkaç detayı öğrenebiliyoruz. Aynı zamanda hikayede çok önemli bir role sahip olan Anne Miranda için bir görsel de yayınlandı.

Haritada demoda oynadığımız Lady Dimitrescu’nun şatosu var. Bu şato dışında ise şu binalar ve bölgeler var: Heisenberg’un Fabrikası, Beneviento’nun Evi, Morseau’nın Deposu ve birkaç yer daha. Harita boyunca birçok yaratık, canavar ve insan göreceğiz. Hatta ve hatta Ejderhaların olduğu yerler, devlerin yuvaları, kurt adamlar vs. göreceğimiz birçok canlı olacak.

Anne Miranda hakkında ise oyun piyasaya sürülene kadar elimizde olan tek elle tutulur görsel bu. Görselin dinlerde geçen Lilith’e ve Havva’ya biraz benzediğini söyleyebiliriz. Lilith, Hristiyanlık’ta Adem’in ilk eşi olarak betimleniyor. Havva ise Adem’in 2. eşi olarak biliniyor.

 

Yorum yapın