Romantik Öneriler

Eşiniz ile aranızda ki romans kaybolmadan kolları sıvayıp işe koyulmalısınız. Özellikle uzun süreli birliktelikler de ilk günkü heyecanın kaybolması normal olsa da, zaman zaman hazırlanabilecek romantik bir gün aranızda ki aşkın kaybolmamasını sağlayabilir. ‘Peki neler yapmalıyım ?’ diye soracak olursanız holoog.com olarak hazırladığımız bazı önerileri uygulamalısınız. İşte sizlere birkaç romantik öneri. Bir gün lazım olabilir, okumadan geçmeyin…

Romantik bir akşam yemeği, Her akşam alışagelmiş rutin televizyon izleme modundan çıkmanızın zamanı gelmedi mi ? Bence geçiyor bile. Televizyonun karşısında uyuklamak yerine, eşinize hazırlayacağınız romantik bir sofra aşkınızın alevlenmesi için ideal bir seçim olabilir. Eşinizin en sevdiği yemeklerden oluşan bir sofra aranızda ki bağların kuvvetlenmesine ve romantik bir gece geçirmeniz açısından sizlere yardımcı olacaktır.

Küçük sevimli notlar, Gün içerisinde telefonlaşmak yerine onu düşündüğünüzü ve sevdiğinizi belli edecek mesajlar atın. Yada kendi ellerinizle yazdığınız küçük bir notu eşinizin çalışma masasına bırakın ve oradan uzaklaşarak onu izleyin. Notu okuduğunda yüzünde açan gülleri göreceksiniz.

Evde işe hayır ! Eşlerin birbirleriyle paylaşımları ve iletişimleri her ne kadar güzel bir durum olsada, ev içerisinde iş konuşmaya bir süre ara verin. Ev içerisinde daha başka konulardan konuşmak aranızda ki muhabbeti daha da koyulaştırabilir. İş konularına bir süre ara vermelisiniz.

Romantik müzikler, Eşinizin hoşuna giden hangi tür müzik var ise onları bir araya toplayın ve bir cd oluşturun. Akşam yemek yerken veya otururlen müzik setini hiç ummadığı bir anda açın ve nasıl şok oluyor izleyin. Bu eşinizin oldukça hoşuna giden bir davranış olacaktır. Onu düşündüğünüzü ve onun sevdiği şarkıları hatırlamanız eşinizin dikkatinden kaçmayacaktır.

Küçük bir hafta sonu kaçamağı, Öncelikle eşinizin hoşuna gidebilecek ortamları düşünün ve doğru karar vermek için acele etmeyin. Daha sonra hafta sonu için rezervasyon yapın ve eşinize bunu son dakika söyleyin. Küçük bir kaçamak size oldukça iyi gelecektir. Bunun için çok para harcamıza da gerek yok üstelik. Hafta sonu için uygun bütçenizi sarsmayacak yerler mevcut.

‘Seni seviyorum’ demekten çekinmeyin, Bu sandığınız kadar zor bir cümle değil, sadece iki kelime. Aranızda ki aşkı alevlendirecek ruhunuzu okşayacak iki kelime. Seni seviyorum. Bu iki kelimeyi her fırsatta söylemekten çekinmeyin. Sevmek ve sevildiğini hissetmek güzeldir.

Yorum yapın