Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Kadınlar için saç dökülmelerine karşı doğal yöntem bu denenmiş uygulamayı deneyenler çok memnun. Artık saçlarınızı sağdan soldan toplamanıza gerek yok saç dökülmesin insanı psikolojik olarak nasıl etkilediğini çok iyi bilirim. Saçı dökülen kadınların bu psikolojiden kurtulmaları için saç dökülmelerine karşı etkili denenmiş doğal karışım tarifini veriyorum dua
edin yeter.

Saç Dökülmesine Denenmiş Çözüm

4 yumurta sarısı saçınızın uzunluğuna kısalığına göre yumurta adedini değiştire bilirsiniz örneğin kısa saç için 2 yumurta, 2 yemek kaşığı çörek otu yağı, 1 yemek kaşığı zeytinyağı, varsa1 tatlı kaşığı susam yağı ya da badem yağı da katabilirsiniz. Yağlar ne işe yarıyor? yumurtanın saçtan daha kolay çözünmesini sağlıyor ve nem veriyor. Bu malzemeleri karıştırıyoruz çıplak
elle saç derimize masaj yapıyoruz iyice yediriyoruz. Saç derisine saç uçlarına iyice yedirdikten sonra saçınızı dolayın tepenize yapıştırın. Sonra poşeti kafanıza geçirin tokayla sabitleyin 2 saat kadar bekleyin. Saçınızın kurumasını beklerken bir çay kaşığı balı 4-5 su bardağı kaynar suda eritin ve soğumaya bırakın ballı su beklesin. Sonra 2 saat geçtikten sonra soğuk su ile durulayın bu işlemden sonra saçınızı bıttım sabunu ile iki kez köpürtün güzelce durulayın. Biraz koku olacak yumurta sarısı olurda koku olmaz mı kokuyu yok etmek isterseniz elinize biraz dökerek saçlarınızı ovalayın bu işlem kokuyu giderir.
Son olarak soğuttuğunuz ballı suyu saçlarınıza dökün ve durulamayın ballı su saçlarınıza parlaklık verecektir.
İl denemeniz de saçlarınız keçe gibi olur fakat devamlı yaptıkça saçlarınız mükemmel bir hal alacaktır.

Saç dökülmesine diğer bir yöntem ise ısırgan otu aktarlar da bulabilirsiniz.1 tutam ısırgan otunun üstüne kaynar suyu döküp 15 dakika bekleteceğiz banyo yaptıktan sonra saçlarımızı bu karışımla durulayacağız tekrar saçları yıkamayacağız. Isırgan otu ile yaptığımız karışımı düzenli şekilde saçlarımıza her banyodan sonra uygulayacağız.

 

Yorum yapın