Saçları Güçlendirmenin Yolu Kahve Maskesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Cansız saçlara sahipseniz hiç dert etmeyiniz. Bu yazımızda sizlere saçları güçlendiren ayrıca saçlarınıza göz alıcı bir parlaklık sağlayan kahve maskesinin tarifini anlatacağım. İki haftada bir uygulayabileceğiniz evde kolayca yapabileceğiniz bir tariftir. Paranızı çöpe atmayın piyasada bir çok ürün satılmaktadır bunlar kimyasal maddelerle yapılmaktadır. Doğal yöntemler her zaman daha iyi ve faydalıdır.

Güçlü ve Parlak Saçlar İçin Kahve Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemelerimiz

1 su bardağı şekersiz Türk kahvesi ve bir adet küçük sprey şişesi malzemeler bunlardır her evde kolayca bulunur.

Hazırlanışı ve uygulaması

İlk önce saçlarınızı güzelce yıkayın sonra şekersiz Türk kahvesini yapın Türk kahvesi hazır olduktan sonra sprey şişesine doldurunuz. Sprey şişesine doldurduktan sonra saçlarınızın köküne ve uçlarına püskürterek 15 dakika bekleyin ve saçlarınızı ılık suyla durulayınız.

Evde kolay yapabileceğiniz bu kürü iki haftada bir yapabilirsiniz. Bu kür sayesinde saçlarınız güçlenecek ve göz alıcı parlaklığa kavuşacaktır.

Yorum yapın