Sağlıklı Zayıflamak İstiyorum Sağlıklı Diyet Listesi

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Sağlıklı bir şekilde hastalıklara kapılmadan kilo vermek tüm aşırı kilolu kadın ve erkeklerin ümit ettiği şeydir. Ancak her ne kadar sağlıklı olan şey zayıflamak olsa da Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi ile kilo vermek yani sağlıklı biçimde kilo vermek asıl amaç olmalıdır. Hiç yemek yemeden vücudu tüm mineral protein karbonhidratlardan mahrum bırakarak 21 gün içinde ölmez isek 20 kg bile verebiliriz. Ama bu ölümle dans etmek demektir, bir başka örnek vermek gerekirse, zayıflama haplarına umut bağlayan ve haplar yüzünden ölen yüzlerce insan olduğunu düşündüğümüzde bu insanların düşüncelerinin sağlıklı zayıflamak değil sadece zayıflamak olduğunu görürüz.

Biz de bu konunun ne kadar önemli olduğunu algılayarak siz değerli ziyaretçilerimize Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi hakkında bilgi topladık. Böylece sağlıklı olarak kilo vermenize yardımcı olmak istiyoruz.

Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi

Sağlıklı diyet uzun sürede azar azar kilo verdirirken bünyeyi sarsmayan ve sağlığı bozmayan diyettir. O halde Fransız doktorun Dukan Diyeti isimli diyet programına dikkatinizi çekmek isteriz. Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi içerisinde yer almayı hak eden diğer diyet programımız ise Canan Karatay’ın meşhur Karatay Diyetidir. Bununla birlikte 7 günde 1 kiloyu istikrarlı vermenize yardım eden Protein Diyeti de Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi içerisinde bulunuyor. Belki bazılarınız Dukan diyetini zengin diyeti olarak görebilir. Çünkü sadece protein (et-süt ürünleri-mercimek-soya fasulyesi-balık) öneren bu diyette yüz çeşit pahalı balık menüsü de var.

Muayyen zamanlarda diyet yapanların kendilerini şımartmasına izin veren Dukan Diyeti yapmak istemeyenler için Karatay Diyeti Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi içerisinde önemli bir yere sahiptir. Neredeyse ekmek ve şeker hariç tüm organik gıdaları tüketebileceğiniz bu geniş diyet uzun vadede sağlıklı kilo vermenizi sağlayabilir. Kalp profesörü tarafından hazırlanmış olması da ayrı bir güven veriyor. Fakat ekmek ve şekeri bırakabilmek biraz irade istiyor. Gelelim Protein diyetine… Protein diyeti de adı üstünde sadece protein ağırlıklı beslenmenizi önerir. Bunun altında yatan sebep nedir diye sorarsanız şöyle açıklayabiliriz; vücudumuz enerji ihtiyacını karşılamak için proteinden önce, yağları harcar. Biz proteinle beslenirsek vücutta karbonhidrat olmadığı için vücut ikinci olarak yağ hücrelerine saldıracaktır. Böylece biz de kilo veririz.

Yorum yapın