Samsung Galaxy M31S Avrupa Fiyatı Aşikâr Oldu!

Akıllı telefon pazarının önder üreticilerinden birisi olan Samsung, orta menzildeki eser gamını genişletmeye devam ediyor. Şirketin geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Galaxy M31s modeli epey beğeni kazanmıştı. Özellikleri muhakkak olan telefonun artık de Avrupa fiyatı ortaya çıktı. Lakin aygıtın Avrupa pazarında sırf 6 GB RAM seçeneğinin satışa sunulacağının ve fiyatın da bu opsiyona ilişkin olduğunun altını çizmiş olalım. İsterseniz artık kelamı daha fazla uzatmayalım ve ayrıntılara bir göz atalım!

Samsung Galaxy M31s Avrupa fiyatı muhakkak oldu!

Akıllı telefon pazarındaki hissesini arttırmak isteyen Samsung, orta düzeydeki eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy M31s modeli, özellikleri ile beğeni kazanmayı başarmıştı. Artık de telefonun Avrupa satış fiyatı ortaya çıktı.

Buna nazaran telefonun 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan seçeneği 250 euro fiyat etiketi ile raflardaki yerini almış olacak. Bunu yeni kur ile değerlendirdiğimizde yaklaşık olarak 2.182 TL üzere bir bedele denk geliyor. Doğal bu fiyatın üzerine daha vergilerin de ekleneceğinin altını çizelim.

6.5 inçlik FHD+ Üstün AMOLED ekran paneli ile gelen Galaxy M31s, gücünü Exynos 9611 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile Avrupa piyasasında satışa sunulacak olan modelin 8 GB RAM versiyonu ise şimdilik sırf Hindistan pazarı için raflardaki yerini alacak. Bu opsiyonun Avrupa’ya gelip gelmeyeceği ise şimdi aşikâr değil.

Telefonun gerisinde ise dörtlü kamera sistemi kelam konusu. Bu kısımda 64MP ana kameraya 12MP, ve 5’er MP’lik öteki iki kamera daha eşlik ediyor. Aygıtın en çok beğenilen taraflarından biri ise 6.000 mAh’lik devasa bataryası diyebiliriz. Ayrıyeten bu bataryaya 25W süratli şarj takviyesinin verildiğini de söz etmiş olalım.

Yorum yapın