Samsung Galaxy Note 20 Bu Tasarımla Gelebilir

Samsung Galaxy S20’nin satışa sunulmasının üzerinden hatrı sayılır bir zaman geçti ve gözler Samsung Galaxy Note 20’ye çevrildi. Galaxy S20’nin geliştirilmiş bir versiyonu olması beklenen ve önemli tasarımsal değişiklikleri bünyesinde barındıracağı düşünülen Samsung Galaxy Note 20 cihazının tasarımına işaret eden bir görsel yayınlandı.

LetsGoDigital tarafından hazırlanan çizim, Galaxy Note 20 modelinin tasarımının nasıl olacağını gözler önüne seriyor. Çizimde cihazın ön kısmının Galaxy Note 10 ile büyük benzerlik gösterdiği dikkat çekiyor. Ancak kenardaki boşlukların biraz daha azaltılması bekleniyor. Çizime göre ön kameranın yeri aynı şekilde kalmaya devam ediyor. Bu da ekran altında kamera teknolojisini bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak gibi görünüyor.

Arka kısımda Note serisi için yeni olan kamera dizilimi görünüyor. Samsung Galaxy S20 serisiyle karşımıza çıkan yeni kameraların gelişmiş bir modelinin Galaxy Note 20’de kullanılması bekleniyor. 100x yakınlaştırma özelliğinin yeni Note20 modelinde kullanılmaya başlanacağını öngörmek mümkün.

Yeni Galaxy Note 20’deki en önemli değişikliğin cihazın içerisinde gerçekleşeceği düşünülüyor. 16 GB LPDDR5 RAM’in kullanılacağı söylenen cihazda 512 GB depolama alanının yer alacağı belirtiliyor. 5.000 mAh pilin bulunacağı telefonun uzun bir kullanım süresi vadedeceği söyleniyor. Telefonun fiyat ve çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Ancak Galaxy Note 10’un çıkış tarihine benzer bir tarihte satışta olacağını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy Note 20 cihazının tasarımın tahmini olarak gösteren çizimin videosuna haberin görselinden izleyebilirsiniz.

Yorum yapın