Samsung Galaxy Note 5 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonu, Zenzero adı ile test duyurusu yapılan teknoloji devi Samsung’un en son çıkardığı cihaz olarak piyasada yerini aldı.

Bu telefon piyasaya sürülmeden önce konsept görüntüleri internete sızdırıldı ve yapılan test görüntülerinden sonra şimdi de Galaxy Note 5 için teknik özellikler sosyal medya üzerinden paylaşılmaya başlandı. Samsung Galaxy Note 5’ın teknik özellikleri, test puanları ve daha pek çok bilinmeyenlerine bu haberimizde sizin için yer verdik. Dünyada bulunan teknoloji devlerinden yön veren şirket olarak tanınan Samsung sonunda yeni çıkardığı Samsung Galaxy Note 5 ile en yeni konsept görüntülerinin internete sızdırılmasından sonra Galaxy Note 5 ile ilgili test görüntüleri sosyal medyaya sızdırıldı ve bunun sonucunda büyük bir ilgi gördü. Galaxy Note 5’in adının duyurulamadığı test aşamasında Zenzero kod adı söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 5 ile ilgili en çok sorulan ve merak edilen konular ise, Zenzero kodu ile test aşamasında görülen Samsung’un Galaxy Note5’in aldığı puanlar herkesi şaşırtıyor. Samsung’un bu yeni çıkardığı akıllı telefon test sırasında tam 503 puan aldı ve bu yüksek puanı sayesinde müşterilerin güvenini kazanmayı başardı.

Nexus 5’in Pantech Vega Iron 2’nin, Android 5.1.1 işletim sistemi sayesinde Chrome 42 üzerine aldığı 515 puana göre kıyaslandığı zaman Samsung Browser 3.2’nin aldığı puan standartların çok üstünde bir puan aldığı söyleniyor.

Yorum yapın