Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri Ve Inceleme

Tasarımında devrim yapılmış olan Samsung Galaxy Note Edge, bilgiye çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mobil cihaz kullanımında farklı bir deneyim yaşamanızı sağlayacak olan bu telefon ile zevklerinizi ve yeteneklerinizi özgürce yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda şık kavisli ekranı sayesinde uygulamaları ve uyarıları kapak kapalıyken bile tek bir parmak hareketiniz ile kontrol altında tutabilirsiniz. Ana ekranda video izleyebilir, kesintiye uğramadan internete girebilir ve sayfalar arasında geçiş yaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Samsung Galaxy Note Edge’nin kavisli ekranı sayesinde kolaylıkla kavrayabilir ve kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda ekranı kişiselleştirerek en güncel haberlere, twitlerinize, borsa, magazin ve spor haberlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ekranınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve yeni resimler ekleyebilirsiniz. İnsanın gözünün sınırlarını aşan kristal niteliğinde bir 5.6 inç büyüklüğünde AMOLED ekranın canlı görüntülerini ve hassas renk doygunluğunu, yüksek kontrastı sayesinde çok daha net görüntüler elde edeceksiniz.

İnternette gezinmek, video ve film izlemek, e-kitap okumak için ideal olan bu ekran sayesinde harika bir görüntü deneyimi yaşayacaksınız. Hem ön hem de arka kamerası çok daha parlak ve net fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. 3.7 MP çözünürlükteki F1.9 objektifli ön kamerası ve 16 MP çözünürlükteki akıllı optik görüntü sabitleyici özellikli olarak arka kamera yetersiz ışık koşullarında ve gece karanlığında bile hayatınızdaki önemli her anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu telefonun en güzel özelliklerinden bir tanesi ise dilediğiniz içeriği ya da metni herhangi bir ekrandan S Pen yardımı ile özgürce seçebilir ve faklı uygulamalar ile istediğiniz içeriği seçerek kaydedebilir, kopyalayabilir ve seçtiğiniz içerikleri bir araya getirerek aynı anda paylaşabilirsiniz. Unutmak istemediğiniz anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızın altına küçük notlar ekleyebilirsiniz.

Yorum yapın