Samsung Galaxy S5 Active Resmi Olarak Duyruldu!

Samsung Galaxy S5 geçtiğimiz aylarda duyurulan yüksek fiyatlı telefonlar arasında yer almakta, Samsung’un biraz geç olsa da tanıttığı ve piyasaya sürdüğü Galaxy S5 serisinin farklı modelleri, kullanım amaçlarına göre çoğaltılmaya devam ediyor.

Yüksek performans özellikleri sunan S5’in bir çok özelliği bulunmakta ki piyasa da Samsung Galaxy S5’e rakip olabilecek sınırlı sayıda telefon bulunmakta, 4G özelliğini desteklemesi, Bluetooth 4.0 özelliği gibi bir çok yenilikçi ve yüksek performans özelliklerini bu telefonda görmek mümkün. Diğer özelliklerinden de kısaca bahsedecek olursak, 4 çekirdekli 2.5 Ghz işlemci, 16 MP arka kamera, 5.1 inç S AMOLED ekran, 2 GB ram olarak sıralanabilir.

Ancak bu gün sizlere tanıtacağımız model Samsung Galaxy S5 değil, Samsung’un resmi olarak duyurduğu Samsung Galaxy S5 Active modelini bu yazımızda sizlere tanıtacağız. Her iki model arasında ne fark var diye merak ediyorsanız hemen açıklamaya geçelim.

Galaxy S5 ve Galaxy S5 Active performans özellikleri açısından aynı özellikleri taşımakta, Galaxy S5 Active‘in öne çıkan özelliği ise sağlamlığı diyebiliriz, düşmeye, ıslanmaya ve tozlanmaya karşı güçlendirilmiş yapısı ile günlük yaşantıda zor kullanım şartlarına uygun olarak tekrar tasarlanmış bir model diyebiliriz. S5 Active tasarım bakımından geliştirilmiş ve sağlamlığı düşmeye karşı arttırılmış bir model, ancak henüz çok yeni ki bu nedenle sizlere resmi bir fiyat ve çıkış tarihi veremeyeceğiz.

Yorum yapın