Samsung Galaxy S5’In Türkiye Ön Sipariş Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Geçtiğimiz yıl içerisinde Samsung Galaxy S5’in geleceği bizlere duyurulmuştu, üzerinden aylar geçen bu haberden sonra bir çok teori, özellik tahmini ve konseptler hazırlanmış fakat Galaxy S5 beklenenin biraz altında kalan bir telefon oldu diyebiliriz. Samsung Galaxy S5 hakkında ki tüm özellikleri geçtiğimiz yazımızda paylaşmıştık Samsung Galaxy S5 özelliklerini paylaştığımız bu yazımızı okumadığınızı varsayarsak kısa bir özet geçelim.

Samsung Galaxy S5’de: 5.1 İnç boyutunda 1920 x 1080 piksel çözünürlükte FULL HD Super AMOLED ekran bulunmakta, 2.5 Ghz hızında 4 çekirdekli Snapdragon işlemcisi, 2 GB RAM’i ve 16 MP arka kamerası bulunmakta. Arka kamera ile 4K videolar çekmek mümkün, diğer özelliklere baktığımızda 2800 mAh batarya ve Android 4.4.2 işletim sistemi bizleri karşılıyor.

Bu özelliklerle Samsung Galaxy S5 dünyada satışa sunulmaya hazırlanan telefonlar arasında, gün içerisinde teknolojinin adreslerinden Teknosa, telefonun ön siparişe açıldığını ve ön sipariş fiyatının belirlendiğini duyurdu ki Galaxy S5’in ön sipariş fiyatı bile dudak uçuklatacak türden diyebiliriz. Samsung Galaxy S5 için 2 farklı model ve iki farklı fiyat bulunuyor, 16 GB ve 32 GB depolama alanları ile satışa sunulan akıllı telefonun fiyatları ise 16 GB = 2199 TL, 32 GB = 2299 TL olarak belirlenmiş. Ön sipariş fiyatı genel olarak ucuz olması gereken bir fiyat diyebiliriz, yani telefonun ön sipariş fiyatı bu ile telefon piyasaya çıktığında daha yüksek bir rakam bizleri karşılayacak. Gelişmeler için takipte kalınız.

Yorum yapın