Samsung Galaxy S6 Özellikleri Ve Inceleme

Samsung, yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S6 ile piyasaya etkileyici bir giriş yapmayı başardı. Samsung, bu seriyi plastik tasarımdan arındırarak metalik kenar ve cam arka gövdeyi kullanarak şık ve daha dayanıklı bir tasarım amaçladı.

Samsung, Galaxy S6’ya şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra performansında da köklü değişiklikler yapıldı. Özellikle de geliştirilen multimedya yetenekleri ve ekran kalitesi, fotoğraf kalitesi ile müşterilerin beğenisini kazanmayı başardı. Şu anda akıllı telefon pazarının en iyisi olarak satışa sunulan Samsung Galaxy S6, pil ömrünün geliştirilmesi sayesinde de kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başardı.

Çok daha uzun bir süre daha fazla işi yapabileceğiniz bu telefona 2499 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu telefonun en beğenilen özelliklerinden bir tanesi ise kavisli yapısıdır. Bu kavisli yapısı sayesinde tek elle bile kolaylıkla kavranabilen bu telefon aynı zamanda düşme ve darbelere karşı da daha dayanıklı. Super Amoled ekranı sayesinde olağanüstü canlı bir görsellik sunan bu telefon aynı zamanda 1440 X 2560 çözünürlüğünde yapıldı.

Bu cihazın 2K çözünürlüklü olması sayesinde filmleri izlemek, dergi ve yazıları okumak, fotoğraf düzenlemek çok daha eğlenceli bir hale gelecek. Telefonun şarj olma süresi 1 saat 34 dakika olarak ayarlandı. Samsung S6 Edge’ye göre 5 dakika daha önce tam kapasite şarj oluyor. Aynı zamanda bu cihaz, iki farklı kablosuz şarj standardını da kullanıyor. Bunlardan ilki PMA diğeri ise, IQ’dur. Bu şekilde cihaz edebilmeniz için Samsun S6, Tilt kablosuz şarj yastığına gereksinim duyuyor.

Sadece bu aksesuar sayesinde başka hiçbir şeye gereksinim duymadan cihazınızı her yerde ve her zaman kolaylıkla şarj edebiliyorsunuz. Smart Manager özelliği sayesinde telefonunuz hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın