Samsung Tab S Rakipsiz Renk Özellikleri İle Duyuruldu!

Samsung şüphesiz piyasada hem mobil hem de tablet bilgisayar konusunda en iyilerden bir tanesi, yeni bir ilke sahip olan Samsung, Tab S modeli ile gelişmiş ekran özellikleriyle bizleri karşılıyor.

Samsung’un en canlı renkleri sunan tableti tanıtıldı. Tabletin en önemli ve göze çarpan özeliği ise ekranı, 10.5 inç büyüklüğünde standartlara uygun gibi gözükse de standardın çok daha üstünde görüntüleme özelliklerine sahip diyebiliriz. 4.4 Çekirdekli işlemci ve 3 GB RAM ile performans özelliklerini başlangıç olarak sıralayalım.

LCD 10.5 inç Super AMOLED ekranı bulunan Samsun Tab S, 2560×1600 piksel çözünürlükte. Buraya kadar her şey normal gözükse de 100.000:1 kontrast değeri ile Tab S günümüzde en canlı renkleri gösterebilen tek tablet diyebiliriz, bu oran ile siyahlar çok daha gerçekçi gözükmekte ki gerçekten farksız renk seçenekleri sunabiliyor.

Diğer özelliklere göz attığımızda, 8 MP arka flaşlı kamera, 2.1 MP ön kamerası bulunmakta, 6,6 mm inceliği ile LCD ekranlar arasında en incelerden bir tanesi olmaya hak kazanıyor. 7900 mAh pil kapasitesi bulunmakta, ultra performans modu ile oldukça uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Normal modda ise 11 Saat kesintisiz FULL HD film izleyebilirsiniz.

Samsung’un bu modeli şuan için rakipsiz diyebiliriz, önümüzdeki aylar içerisinde modele rakip bir çok tablet piyasaya sürülecektir fakat şimdilik en iyisi bu, gelişmeler için takipte kalın.

Yorum yapın