Samsung’dan 15 Ağustos’ta Yeni Bir Galaxy Duyurusu Gelecek

Teknoloji devi Samsung, akıllı cep telefonu ve tablet piyasasında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Özellikle GALAXY serisi ile tüm listelerde lider olmayı başaran Güney Kore firması, yeni ürünleri ile ürün yelpazesini geliştirmeyi de ihmal etmiyor.

SAMSUNG ELECTRONICS AMERICA gönderdiği notta “SAVE THE DATE” diyerek yeni bir Galaxy cihazının 15 Ağustos tarihinde duyurulacağını belirtiyor. Yine her zaman olduğu gibi gizem yaratmayı başaran firma, tanıtılacak olan cihazın akıllı telefon ya da tablet olacağı hakkında ise bir bilgi vermiyor. Samsung gönderdiği notta büyük duyuru ve yeni GALAXY cihazın tanıtılması şeklinde kelimeler kullanmış.

Uzmanlar Samsung‘un yeni bir tablet tanıtacağı şeklinde görüşlerini belirtiyorlar. Nedeni ise bu not SAMSUNG ELECTRONICS AMERICA‘dan geliyor, akıllı telefon olması için büyük ihtimalle SAMSUNG TELECOMMUNICATIONS AMERICA’dan gelmesi gerekirdi diye düşünüyorlar.

Samsung’dan 15 Ağustos’ta 4 çekirdekli işlemci içeren GALAXY NOTE 10.1duyurusu gelmesi muhtemel, bakalım ilerleyen günlerde ne gibi bilgiler gelecek.

Yorum yapın