Samsung’un Yeni Galaxy Note 10.1 Tableti İçin Tanıtım Filmi Geldi

Akıllı cep telefonu ve tablet pazarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Samsung, yeni ürünlerle, karşımıza çıkmaya devam diyor. Hatırlanacağı üzere Samsung geçtiğimiz sene sonuna doğru yarı tablet yarı akıllı cep telefonu olarak lanse ettiği yeni akıllı telefonunu satışa sunmuştu. 5.3″ büyüklüğünde ekranı ile dikkat çeken SAMSUNG GALAXY NOTE tüm dünyada iyi satış sonuçları elde etmişti.

Samsung daha sonra 2012 senesi başlarında düzenlenen mobil dünya kongresi’nde yeni bir GALAXY NOTE‘un duyurusunu yapmıştı. Ancak bu Galaxy Note, akıllı cep telefonu değil tablet olarak tasarlanmıştı. SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 olarak adlandırılan ürün ile Galaxy Note’un hem akıllı cep telefonu, hem de tablet olarak seri haline geleceğinin de göstergesi olmuştu.

Samsung aradan geçen zamana rağmen SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1‘i satışa sunmadı. Aradan geçen zaman sonunda, yazılım ve donanım olarak değişiklik içereceği tahmin ediliyordu. Samsung yenilenmiş GALAXY NOTE 10.1 için bir reklam filmi yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde Samsung, yeni bir Galaxy cihazını 15 Ağustos’ta duyuracağını açıklamıştı. Uzmanlar bu GALAXY cihazının yenilenmiş SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 olabileceğini düşünüyorlar. Bakalım ilerleyen günler ne gösterecek.

Yorum yapın