Snapchat Uygulamasında Yeni Özellikler

Sosyal medya uygulamaları arasında son günlerde oldukça popüler olan Snapchat, kullanıcıların oldukça fazla tercih ettiği platformlar arasında yerini almış durumda.

Sosyal medya üzerinde kullanıcıların gerçekleştirmekte olduğu aktivitelere farklı bir yansıtım getirirken, Andorid uygulamaları arasında bir hayli fazla tercih ediliyor. Daha kaliteli ve gelişmiş bir uygulama olması istenilen Snapchat geliştiricileri bu platformu kullanıcılarına daha iyi sunmayı sürekli hedef haline getirmiş durumda.

Son günlerde Snapchat ailesi için pek çok yeni özellik kendini gösterirken, filtre kullanımına odaklanılmış görünüyor. Böylelikle de yeni filtreleri kullanıcılarına sunarken, hedef kitlesini genişletmeyi hedefleyen Snapchat, güçlenmeye devam ediyor.

İTALİK, BOLD YAZİ TİPİ

iOS ve android kullanıcılara sunduğu yeni özellikler daha fazla çeşitlere sahip olurken, yeni bir özellik deneyimi sunuluyor.

Artık bu uygulama ile birlikte başlıklarda, italik ve bold yazı tipi kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra yazılan başlık için alt çizgi oluşturabilmek için yapılması gereken sadece yazının üzerine basılı tutmak yeterli olabilecektir. Böylelikle yazdığınız metinin altını kolaylıkla çizebileceksiniz.

VİDEO ÜZERİ BAŞLIKLAR

Snapler artık video olarak atılması tercih edilirken, başlıklarınızı video üzerine konumlandırarak istediğiniz büyüklükte açıklamalar yapabileceksiniz.

Video üzerinde T harfine basılı tutma sureti ile istediğiniz boyutta ve istediğiniz yazı tipini tercih ederek, başlıklarınızı videonuzun uygun bir noktasına konumlandırabileceksiniz. Diğer android uygulama ve güncellemeler için bizleri takip edebilir yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum yapın