Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Uygulanır?

Spotify ilk defa 30 Haziran 2020 tarihine kadar kayıt olan herkese Premium üyelik 3 ay bedava dağıttığı / bedava sunuyor, ayrıca arzu ettiğiniz zaman iptal etme şansına sahipsiniz. Eğer İptal etmek istemezseniz aylık olarak 17,99 TL’den fiyatlandırmayla kullanıma devam edebilirsiniz. Dilerseniz Spotify bedava dağıttığı hesap nasıl alınır? Ve bu bedava üyeliğin ayrıntıları nelerdir konumuz ayrıntılarında belirtmek üzere konuya giriş yapalım.

Spotify, Premium abonelik hizmetine daha fazla insanı getirmek için bu gün itibariyle iki yeni fırsat sunuyor. Yeni kullanıcılar bugünden 30 Haziran’a kadar kayıt olduklarında üç ay bedava dağıttığı üyelik alabilir ve anlaşma aile, öğrenci ve birey de dahil olmak üzere tüm Premium planlar için geçerlidir. Bu arada, geçmişte bireysel Spotify Premium üyesi olan, ancak 14 Nisan’dan önce planlarını iptal eden kişiler, üç ay boyunca 17,99 TL’ye tekrar kayıt olabilir.

Bedava Spotify Premium: Bu fırsatlara, Spotify.Com bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz!

Teklifler, Spotify’ın COVID-19 pandemi salgını devam ederken abonelik geliri elde etmeye devam etmesini sağlamaya çalıştığını gösteriyor. Toplam geliri kısmen global ekonomik gerileme sebebiyle, endüstriler arasında özellikle zorlanan bir alan olan reklam tanıtımdan geliyor. Şirket, en son kazanç raporunda reklam tanıtım destekli gelirlerinin tahminlerinin altında kaldığını zaten belirtmişti.

Şirketin 14 Nisan’a, insanların premium aboneliklerini iptal etmek mecburiyetinde kaldıkları tarih olarak işaret etmesi, pandemi sebebiyle kaybedilen parayı telafi etmeyi umduğunu da gösterebilir. Spotify, kazanç raporunda, hesaplarını iptal eden kullanıcı sayısı genel itibari ile düşmüş olsa da, Amerika’de iptal eden altı kişiden birinin COVID-19’u bir sebep olarak gösterdiğini ve bunun da bir çoğunluğunun ekonomik durumları iyileştikten sonra hesaplarını yenilemeyi planladığını belirtti.

Dünya işsizlik oranları yükseldikçe insanlar bütçelerini sıkılaştırıyorlar. Premium üyeler için daha fazla özellikle beraber daha hesaplı bir abonelik sunan şirket, bu kişilerin yeniden kaydolma olasılıklarını artırabilir düşüncesinde.

Spotify bedava / bedava dağıttığı hesap açma yazımız bu kadardı, bedava netflix ve diğer Premium abonelerikler edinmek için sitemizde arama yapabilirsiniz. Eğer aradığınız şeyi bulamazsanız sitemizi takip etmenizi öneri ederim.

Yorum yapın