Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Globalleşen dünyanın hızla ilerleyen ihtiyaçlarından biri de, acil nakit ihtiyacıdır. İnsanların bu denli kritik bir ihtiyacına ise bankalar hiç zaman kaybetmeden cevap vermiştir. Durum böyleyken şubeye gitmeden kredi veren bankalar ön plana çıkıyor. Kredi vermek; bankalar için oldukça cazip bir seçenektir. Fakat içerisinde riskleri barındırır. Çünkü geri ödemesi riskli bir kredi anlaşması, bankaların işine gelmez. Teknolojinin gelişmesiyle kredi çekme konusu artık başka bir boyuta geçti. Kredi çekmek; internet bankacılığının hızlanmasına ayak uydurarak artık cep telefonundan bile yapılabilecek bir işlem olmuştur. İlk başta imkânsız gibi görünen cepten kredi çekmek, artık uygulamaya konulan bir işlemdir. Şubeye gitmenize gerek kalmadan ve bankada uzun prosedürlere maruz kalmadan kredi çekmek; harika bir tercih olacaktır. Şimdi size kredi çekme konusunda cep telefonunuzda bile yardımcı olacak bankaların listesini ve şartları sunacağız.

Finansbank Enpara: Enpara 1000 ve 3000 TL olan kredi isteklerinizde, sizlere şubeye gitmeden bazı kolaylıklar sağlayacaktır. Bu kolaylıkların başında 48 aya kadar vade sunulacak cep telefondan kredi konusu gelmektedir. Krediye başvurmanız, mobil uygulamasını indirmenizden sonra 1 dakika sürmeyecek bir işlemle son bulacaktır. Şartlar onaylandığında 5 dakika içerisinde krediniz hazır olacaktır.

Aktif Bank: Aktif Bank’ın nkolaykredi.com.tr adresine başvurarak 2.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için 48 aya kadar olan vadelerle kredinizi alabilirsiniz. Onaylanması halinde 5 dakika içinde krediniz yatacaktır.

Garanti Bank: Cep şubesine; eğer kredi ihtiyacınız 1000 TL ve 25000 TL arasında ise başvurabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzdan yapacağınız bir dakikalık işlemle beraber krediniz onaylanınca, anında paranızı kullanabilirsiniz.

Akbank: Cep telefonunuzdan 7/24 hizmet alacağınız kredi ihtiyacınız; eğer 20000 TL’ye kadarsa, imzasız ve belgesiz olarak kredi başvurunuzla giderilebilir. Çünkü Akbank, belirlenen bazı kriterler tamamlandığında kredinizi anında hesabınıza yatırabilir.

Yapıkredi Bankası: 15000 TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınızda mobil ve internet şubesini kullanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanan krediniz yaklaşık olarak 10 dakika sonra hesabınızda olacaktır.

Denizbank: ‘Sen yorulma biz gelelim’ sloganıyla oluşturulan cep mobil bankacılık sayesinde tüm kredi başvurularınızı yapabilir ve onaylandığı takdirde hemen kullanabilirsiniz.

Yorum yapın