Temple Run

Temple Run oyunu Android oyunları kategorisinde çıkmış olan ilk oyunlardan biri. Bu oyunun daha sonra adı Temple Run 2 olan bir versiyonu daha çıktı. Bu oyunda yine Temple Run oyunuyla aşağı yukarı aynı.

Oyun Android telefonlar ve İOS telefonlar için ilk çıkan oyunlardan olduğu için efsane sayılabilecek bir oyun. Oyun Temple Run 2’yi çıkardıktan sonra herkes Temle Run 3’ün de çıkacağını düşünüyordu. Ama oyunun yapımcıları ikinci oyundan sonra, üçüncüyü çıkarmak yerine Temple Run 2’yi sürekli güncelleyerek yeniledi ama oyunun yenisini çıkarmadı. Çünkü zaten ikinci oyunda da pek bir şey değişmemişti.

İkinci oyunla beraber oyuna arkadaşlarla yarışma gibi özellikler geldi. Bu özellikle iki kişi aynı anda yarışamıyor ama Facebook arkadaş listesindeki kişilerinizle oyunda kazandığınız puanlar ile yarışabiliyorsunuz.

Temple Run 2’yle beraber gelen özelliklerden biri de oyun içi satın alma özellikleri. Bu oyunda para karşılığında koşan karakterinizi Usain Bolt gibi ünlü kişiler yapabiliyorsunuz.

Bu oyun daha çok 12 yaş altında çocuklara hitap eden bir oyun. Bu oyun şiddet ya da çocukların yaşına uygun olmayan başka şeyler içermediği için çocuklarınıza gönül rahatlığı ile oynatabileceğiniz bir oyun.

Yorum yapın