Texas Hold’em İçin Ücretsiz Betfair Değişim Oyunları Yöntemi

Texas Hold’em oyunu için, Betfair’de kar etmeye devam edebilmeniz ve diğer sistemlerde kullanmak üzere büyük bir banka kurabilmeniz için çevrimiçi, sınırsız ATM makinenize benzeyen ÜCRETSİZ Betfair Değişim Oyunları Yöntemine ne dersiniz? İşte burada! Okumaya devam edin ve Betfair Değişim Oyunları için en basit ama en etkili yöntemlerden biri size verilecektir.

Bu talimatları adım adım uyguladığınızdan ve aşağıda belirtilen her şeyden sapmadığınızdan emin olun:

  • Betfair’de Exchange Games kategorisi altındaki Texas Hold’em oyununa gidin.
  • Maçın birkaç raundunu izleyin. Ön flopta favori olan elin turun sonunda çok sık favori olmadığını fark edebilir veya fark etmeyebilirsiniz ve bu devasa bankayı inşa etmek için yararlanacağımız kavram budur.
  • Ön floptan sonra, bu oranların 2,8’den yüksek olmaması koşuluyla, eli en düşük oranla koymak istersiniz – Bu, sorumluluğunuzu düşük ve genel kârınızı yüksek tutabilmeniz içindir.
  • Şimdi, oyunun flop’a gitmesini bekleyeceksiniz, burada, olmasını istediğiniz şey, yeni koyduğunuz favori şansınızın arttığı. Yeşillenecek yer burasıdır: Yeşillendirme, basitçe, ne sonuç kazanırsa kazansın bir kâr elde ettiğinizden emin olmanız anlamına gelir.

Örneğin, flop öncesi 2.75’te bir el koyduysanız ve ardından flopta aynı eli 4.05 için geri alabilseydiniz, o zaman bu, hangi el kazanırsa kazansın bir karı garanti edeceği için yapardınız.

Bu yöntemi kullanırken, Betfair, çevrimiçi ticaret ve çevrimiçi kumar dünyasındaki basit ama en kullanışlı ifadeyi hatırlayın: Yüksek ve Alçakta Yatmayı Unutma. Buna sadık kalırsanız, çok fazla para ticareti Betfair yapma yolunda ilerliyorsunuz. Yeni bir takasa girdiğiniz her seferinde, bu cümleyi kendinize defalarca söyleyin, böylece Betfair Değişim Oyunlarında işlem yaparken bir hata yapmayacağınızı kesin olarak bilirsiniz. Ve eğer tuhaf bir nedenden ötürü, insanlar size aksini söylerse, pekala onları hiçbir şekilde dinlemeyin – Başınızı belaya sokar.

Yorum yapın