The Sims 4 Yolda!

Electronic Arts tarafından geliştirilen Sims oyunu yıllardır gönüllere taht kuran oyunlardan bir tanesi diyebiliriz, oyunda belirli karakterler oluşturup kendi dünyasında yaşatıyor, adeta bir hayat simülasyonu ortamı kuruluyor diyebiliriz.

Electronic Arts‘ın yeni gelecek olan oyunu Sims 4’den gelen haberleri vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmak istedik. Geçtiğimiz yıllarda oyun piyasasına giren Sims 3 oyunu oyun severler için heyecan verici dakikalar yaşatmıştı, Electronic Arts planlarına göre Sims 4 daha da zevki dakikalar yaşatacak, oyuncular yeni seride yepyeni özellikler ve görsellerle buluşacak.

Sims 4′den gelen haberlere göre bizleri yepyeni özellikler ve tasarımlar beklediğini söyledik, şimdi konuyu biraz daha açalım. Electronic Arts’ın yaptığı açıklamaya göre Sims 4’de aile daha gerçekçi görsellere sahip olacak, gelişen görüntü motorları ile beraber Sims 4’de gelişmiş tasarımlara ve daha detaylı görüntülere sahip olacak.

Sims oyunu her serisinde oyuncuları tatmin etmeyi başaran oyunlardan bir tanesi, özellikle böyle bir oyunun arkasında Electronic Arts gibi bir yazılım şirketinin olduğu gerçeği ortada olunca oyunun yeni serisini satın almamak gibi bir düşünce aklımıza girmiyor diyebiliriz. Yapılan açıklamada oyunun tarihi ile ilgili de tarih verildi, The Sims 4 hala geliştirilmekte olan bir oyun, bu nedenle gelecek ay gibi bir süre içerisinde oyun piyasasında göremeyeceğimiz bir oyun diyebiliriz.

The Sims 4, önümüzdeki sonbahar içerisinde PC platformundaki yerini alacak, oyun severler olarak sizlerle beraber bizler de daha ayrıntılı bilgileri beklemekteyiz, daha detaylı gelecek haberler için takipte kalınız.

Yorum yapın