‘The Witcher 3’ Artık Steam’de Lansmanından Daha Popüler

CD Projekt Red topluluk lideri Marcin Momot, The Witcher 3: Wild Hunt’ın PC versiyonunun 29 Aralık’ta yaklaşık 94.000 kişinin oynadığı en fazla eşzamanlı oyuncu için rekorunu kırdığını açıkladı. Polygon, sayının o zamandan beri arttığını ve oyunun Steam’in ilk on oyununda oyuncu sayısına göre sekizinci olduğunu belirtti.

Gördüğünüz gibi, 20 Aralık’ta prömiyeri olan The Witcher Netflix serisi – şovda Henry Cavill ve mürettebatı görmek oyuncuların oyunu oynamak istedi. Witcher 3 şu anda 15 dolara satışa sunulduğunda, Geralt, Yennefer ve Ciri’yi Netflix’ten (ve bazı durumlarda kitaplar) sağlayabileceğinden daha fazla isteyen yeni başlayanlar için birkaç engel var.

Böyle canlanmaların çok sık gerçekleşmesini beklemeyin. Witcher başak, popüler ancak yarı yeni bir oyuna giren popüler bir şovun sonucudur. Castlevania serisini ne kadar sevmiş olursanız olun, vampir öldüren bir oyun serisinin satışını başlangıcından sonra canlandırmak üzereydi. Bununla birlikte, bu, dizi TV ekranlarının çok ötesinde talebi artırabildiğinin kanıtı gibi görünüyor.

Yorum yapın