Tmobile Pocket Pc Değiştirme Ve Onarım Programları Çaba Değer Mi?

TMobile Pocket PC değişim ve onarım programları, tüketicilerin bu birinci sınıf taşıyıcıyla ilgili sevdiği şeylerden sadece bir tanesidir. Bu program aracılığıyla bir müşteri, TMobile Cep Bilgisayarı Onarım Merkezleri aracılığıyla veya bir T-Mobile Müşteri Hizmetleri temsilcisinin yardımıyla, onarım hizmetlerini veya elde taşınır cihazının değiştirilmesini isteyebilir.

Ve müşteri incelemelerine göre, T-Mobile Cep Bilgisayarı onarım ve değiştirme hizmeti tüketicilerin gerçekten güvenebileceği bir şey.

TMobile’ın Satın Alma Sonrası Hizmeti

Bir T-Mobile müşterisi olarak, Cep Bilgisayarınız hala garanti süresi içindeyse (genellikle bir yıl) ve kusur veya hasar sizin hatanızdan kaynaklanmıyorsa değiştirme veya onarım programından yararlanabilirsiniz. Böyle bir durumda, T-Mobile yedek bir Cep Bilgisayarı gönderecektir.

Cep Bilgisayarı değişimini aldıktan sonra, bir değiştirme formu doldurmanız ve arızalı Cep Bilgisayarıyla birlikte yedi gün içinde göndermeniz gerekecektir. Aksi takdirde, T-Mobile sizden elde taşınır cihaz değişim ücretini tahsil edecektir.

Bununla birlikte, Cep Bilgisayarınız bir yıldan daha eski ise (yani, T-Mobile garanti süresinin dışında), Cep Bilgisayarınızda 70 $ ‘lık bir ücret karşılığında onarımlar yapılırken size bir yedek parça gönderilebilir.

70 dolarlık ücreti ödemek istemiyor musunuz? Arızalı veya arızalı Cep Bilgisayarınız ile ilgili sahip olabileceğiniz diğer seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak için bir T-Mobile Müşteri Hizmetleri temsilcisini arayın. Utangaç olmayın; Birçok Cep Bilgisayarı tüketicisi, cihazlarıyla ilgili onarım, indirim ve değişim söz konusu olduğunda sahip oldukları seçeneklerden habersizdir.

T-Mobile takasları hakkında bir not – Toshiba Cep Bilgisayarı gibi eski model bir elde taşınır cihazınız varsa, T-Mobile bu el bilgisayarları için değiştirme veya onarım sağlayamayabilir çünkü üreticileri artık bunları üretmiyor.

Yorum yapın