Top Eleven Futbol Menajerlik Oyunu

Top Eleven Futbol Menajeri Android oyununun asıl amacı, Top Eleven takımını yönetmekten sorumlu olan kulübün sahibini canlandırmanız gerekiyor. Bu futbol oyununda oyunu oynayabilmek için, bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor.

Daha sonra takım oluşturmalı, yeni oyuncular almalı, onları kendi çabanız ile eğitmeli ve her birinin yeteneklerini fark ederek onlara çeşitli görevler vermelisiniz. Bu oyun çok kısa bir zaman içinde futbol oyunları arasında bir fenomen haline gelmeyi başardı. Top Eleven Futbol Menajeri Android oyununun grafikleri sayesinde kendinizi gerçekten oyunun içinde gibi hissedecek ve rakip takımla kıyasıya mücadele edeceksiniz. Bu oyunda futbolcuları bir teknik direktör gibi kendiniz yetiştirecek, onlara yeteneklerine göre görevler verecek ve size verilen direktifleri uygulamaya geçeceksiniz.

Bu oyunu oynamak için Android telefon ya da tablete sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. 13+ yaş sınırlamasının olduğu bu oyun, en popüler futbol oyunları arasında 5. Sırada yer alıyor. 20 farklı dünya liginden Türkiye Süper ligi seçerseniz; Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor gibi büyük takımlara karşı maçlar yaparak gücünüzü gösterebilirsiniz.

Oyunda kendi takımınızı kurup transferler yapabilir, futbolcularınızı maçlara hazırlayabilir ve kendi liginizde online oyuncular ile canlı maçlar yaparak en sonunda liderliğe ulaşabilirsiniz. Uzun sürecek bu maratonda kulüp başkanlığı, menajerlik ve teknik direktörlük yapabilirsiniz aynı zamanda kazandığınız paralarla stadyumu geliştirebilir, çok daha iyi futbolcuları kendi takımınıza transfer edebilir ve bir dünya kulübü haline gelebilirsiniz.

Yeni kullanıcı ara yüzü ile geliştirilen bu oyun yeni maç motoru ve eklenen yeni özellikleri ile pek çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Yorum yapın