Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet .. Ülkemizin en büyük ve en önemli operatörlerinden biri olan Turkcell bedava internet paketleri anlamında da oldukça eli bol olan bir firmadır. Çekim gücü konusunda rakiplerine oranla daha iyi bir kaliteye sahip olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Turkcell, geçmişte olduğu gibi günümüzde de en yeni paketleri ve en yüksek kalitedeki hizmetiyle kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Her konuda ihtiyaç duyduğumuz ve hayatımızın daha kolay hale gelmesini sağlayan, neredeyse her türlü işimizi halledebildiğimiz internete daima erişebilmek bizim oldukça önemli bir durumdur. Bu sebeple de paketimiz de bulunan internet paketleri kimi zamanlarda bizlere yetmeyebilir. İşte tam da bu noktada Turkcell bedava internet kampanyaları yardımımıza koşmaktadır. Sizler için Turkcell bedava internet paketleri ve Turkcell bedava internet kampanyalarını araştırdık. Gelin beraber göz atalım ve ihtiyacımız olan interneti bedava elde edelim.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır? Turkcell, bizce uygulaması kadınlara özel şekilde hazırlanmış olan bir uygulamadır. Kadınlar hakkında birçok merak edilen konunun yanıt bulduğu bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz ve bizce kupon biriktirmeniz halinde Turkcell bedava internet kazanmanız oldukça basittir. Turkcell Bizce uygulamasından bedava internet kazanmanız için günlük giriş yapmanız gerekmektedir. Her gün düzenli olarak giriş yapıp kupon kazanıp, kazanılan kuponlarla da hemen Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük yalnızca tek kupon kazanılabilir.

Bedava Turkcell internet kampanyası ; biriken kuponlarla alınabilecek bedava internetler ise şu şekildedir:

  • 15 kupon biriktirenlere günlük 2 GB
  • 30 kupon biriktirenlere 3 günlük 3 GB
  • 45 kupon biriktirenlere günlük 5 GB
  • 60 kupon biriktirenlere haftalık 2 GB hediye edilmektedir.

Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell Yaani arama motoru uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek 1 ay kullanabileceğiniz Turkcell bedava internet kazanmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken Turkcell Yaani uygulamasını telefonunuza indirmektir. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Turkcell Bip Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell Bip kim 1 GB ister servisini kullanarak bedava internet kazanmak oldukça kolaydır. Sizlere sorulan sorulara yanıt vererek 1 GB’a kadar internet alabilirsiniz. Ayrıca bu servisi düzenli olarak kullanarak en fazla puanı kazanan kullanıcılar arasına girip 20 GB’a kadar Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Senyapdiye Servisi

Turkcell Bip senyapdiye servisini kullanarak her hafta sizlere verilen kolay görevleri yerine getirerek bedava internet elde edebilirsiniz. Düzenli olarak kolay görevler eklenmektedir.

Turkcell Faturalıya Geçiş İnternet Hediyesi

Turkcell faturasız hat kullananların herhangi bir faturalı tarifeye geçmesi halinde otomatik olarak eklenen ve 12 ay boyunca hediye edilen 2GB bedava internet kampanyası devam ediyor. Şayet siz de Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız ve faturasız hat kullanıyorsanız hemen herhangi bir faturalı tarifeye geçerek bir yıl içinde toplamda 24GB hediye internet alabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca yeni hat almış ya da numarasını Turkcell’e taşıyanlar yararlanabilir.

Yorum yapın