Turkcell T50 İnceleme ve Teknik Özellikleri

GSM operatörleri yaptıkları cihaz kampanyaları ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Tarifenize ek olarak çok uygun bir miktar karşılığında muhteşem cep telefonlarına sahip olabilirsiniz.

Bu tarifelerden sahip olabileceğiniz en güzel telefonlardan bir tanesi ise Turkcell T50’dir. Bu telefonun en büyük özelliklerinden bir tanesi de, 4G destekli bir akıllı telefon olmasıdır. Büyük ekranı olmasına rağmen ince yapıda tasarlanmış olan bu cihaz, şık ve modern tasarımı ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ekran konusunda oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan bu telefon, ortamdaki yüksek ışık miktarından az etkilenerek kaliteli bir görüntü sağlıyor. Aynı zamanda hassas dokunmatiği sayesinde parmağınızla tek bir dokunmanız sayesinde istediğiniz işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Çizilmelere, darbelere ve suya karşı dayanıklı bir tabaka ile kaplanan ekranı ile müşterilerin beğenisini kazanmaya başladı. 16 MP ana kamerası sayesinde gün ışığında bile harika fotoğraflar çekebileceğiniz bu telefon sayesinde ekstra bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duymazsınız.

Gündüz çekimlerinde olduğu gibi gece çekimlerinde de çok net fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı zamanda HDR özelliği bulunan kamerası sayesinde ortamın ışığına uygun çekim yapmanıza imkan tanıyor. Bu sayede fotoğraflarınıza farklı filtreler uygulayabilir ve fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Turkcell T50’nin tek kötü tarafı, Microsd kart desteğini sağlamıyor olması denilebilir. 16 GB dahili hafızası olmasına rağmen kullanıcıya hafızadan kalan kısım 9 GB olduğu için biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun dışında pil ömrü diğer akıllı telefonlara göre uzun bir süre dayandığı için telefonun tercih edilebilirliği de artıyor.

Faturanıza ek olarak alabileceğiniz bu telefon, her kesimden kullanıcının tercih edebileceği ideal bir akıllı telefon olarak piyasada yerini aldı.

Yorum yapın