Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Oyunları

Pugb Mobile

2016 yılında piyasa çıkıp hala günümüz popüler oyunların arasında yer alan Pugb Mobile Türkiye’nin en çok oynan oyunlar arasında birinci sırada yer almakta. Oyun içerisinde birden fazla haritalar bulunmakta ve takım halinde farklı takımlar ile mücadele içeresinde geçmekte. İlk başlarda 100 kişilik bir uçaktasınız ve istediğiniz yere paraşütünüzle atlatabiliyorsunuz. Atladığınız yerde gerekli çeşitli silah ekipmanlar ve canınızı yükseltmek için çeşitli ilaçlar veya sargı bezleri bulunmakta.

World Of Warcraft

1994 yılında çıkarılan İlk serisi olan Warcraft:Orcs ve Humans oyunun 4. serisi olan World of Warcraft hala ilgileri üzerine çekmekte. World of Warcraft çok oyunculu online(Çevrimiçi) rol yapmaya oyunudur.

Call Of Duty: Mobile

Yılların en popüler Fps oyunu ola Call of Duty hala günümüzün popüler oyunları arasında yer almakta. PC versiyonun mobile uyarlanmış modeli olan Call of Duty: Mobile Türkiye’nin en çok oynan oyunları arasında yer almakta. Birbirinden farklı haritaları bulunmakta ve takımlar ile mücadele verdiğiniz sürükleyici bir oyundur.

League Of Legends

2009 yılında çıkmasına rağmen hala günümüz popüler oyunları arasında yer almakta. Birbirinden farklı karakterler ve her karakterin farklı özellikleri bulunmaktadır. Küçük bir haritanın içerisinde takımınız ile karşı takım arasında mücadele ile geçen sürükleyici bir oyundur.

Lords Mobile

2016 yılında mobil oyuncular ile buluşan Lords oyunu ufak bir kara parçası üzerinde kurduğunuz krallığınız ile diğer oyuncular ile savaşacağınız sürükleyici bir oyundur.

Counter Strike: Global Offensive

Bir çok kişinin çocuklu oyunu olan Counter Strike 1.6’nın geliştirmiş ve farklılıkları olan bir oyundur. Oyun içerisinde iki farklı takıma ayrılmaktasınız ve seçtiğiniz takım ile karşı takıma çeşitli silahlar ile mücadele vermektesiniz.

Yorum yapın