Twitch Yayıncısı Shroud: CS:GO Ölüyor

Ünlü yayıncı ve eski profesyonel oyuncu Shroud yaptığı yayında csgo’nun öldüğünü söyledi. 100 Thieves takımının cs:go’ya veda etmesini yorumlarken söyledi.

Esporun ünlü ve yetenekli isimlerinden olan Shroud, yaptığı yayınlarının kesitlerini youtube kanalından paylaşmakta. Bugün paylaştığı videosunda eskiden profesyonel olarak oynadığı cs:go hakkında çok konuşulacak yorumda bulundu.

Kuzey Amerika takımı olan 100 Thieves, yaptığı açıklama ile cs:go sahnesine veda ettiklerini belirtmişti. Ünlü takımın yaptığı bu açıklamayı değerlendiren Shroud çok konuşulacak yorumda bulundu. Shroud yayını sırasında 100 Thieves açıklamasını değerlendirirken Kuzey Amerika’da artık birkaç takımın kaldığını ve rekabet olmadığını söyledi.

Ayrıca asıl rekabetin Avrupa bölgesinde döndüğünü ifade etti. Bunun ardından Counter Strike kesinlikle ancak oyuncular aylık 40.000 dolar gibi para almaya devam ediyor. Bu paranın nereden geldiğini ve hâlâ nasıl sağlandığını bilmiyorum.’ dedi. Fakat cs:go hala steam’de en çok oynanan oyun olmaya devam ediyor.

Yorum yapın