Ucuz Telefon Alınır Mı?

Modern teknolojinin ortaya çıkışı, mobil imalat sanayi segmentinde devrim yarattı. Günümüzde, N sayıda akıllı telefon toplu olarak üretilmekte ve satılmaktadır. Ancak, maliyet bir akıllı telefondan diğerine değişir ve birçoğu zamanla cazibesini kaybeden bir mobil sete büyük para yatırmanın mantıksız olduğunu bulur.

Bu cazibe ve gösterişli çağda, üst düzey akıllı telefonlar bilinçaltı insan zihinlerini yönetiyor. Bununla birlikte, daha büyük müşteri kitlesi, tüm özelliklere ve uygulamalara sahip, ancak uygun bir fiyat aralığına giren bir akıllı telefon satın almak istiyor.

İyi haber şu ki piyasada mevcut olan ve bütçe aralığında mevcut olan ve hala istediği özelliklere sahip birçok çift SIM cep telefonu var. Bazı yeni lansmanlar, hiç de berbat olmayan düşük maliyetli akıllı telefonların kullanılabilirliğini açıkça belirtti. Bu tür bütçe akıllı telefonlar modern ekran, iyi kamera ve hızlı performans sağlar.

Uygun fiyatlı ve katkıda bulunacak çarpıcı özelliklere sahip akıllı telefonların listesi:

Lava Iris Selfie 50 (Rs 7.999)

Lava Iris Selfie 50, bir mikro SIM yuvası ve bir normal SIM yuvası bulunan çift SIM’li bir cep telefonu. 720 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip 5 inçlik modern bir IPS ekranına sahiptir ve saat hızı 1.2 GHz olan dört çekirdekli bir işlemci tarafından güçlendirilmiştir. 1GB RAM ile bu telefon daha da güçlü. Cihaz, BSI II ve çift LED flaşlı güçlü 8 megapiksel arka otomatik odaklama kamerası ile donatılmıştır. 5 megapiksel ön kamera da geride kalmıyor. Bağlantı seçeneklerini ele alan telefon, 3G, GPRS / EDGE, Wi-Fi, Mikro USB ve Bluetooth ile donatılmıştır. Buna ek olarak, telefon 2400mAh bataryayı barındırıyor ve 3G ağlarda 10 saat konuşma ve 200 saat bekleme süresi sağlıyor.

Moto E

Motorola’nın yeni Moto E, uygun fiyatlı akıllı telefon pazarı alanında haber yaptı. Bu akıllı telefon herkesin satın alabileceği bütçe aralığında büyüleyici özelliklere sahiptir. QHD (540×960 piksel) çözünürlük ve 256ppi piksel yoğunluğu ile birleştirilmiş muhteşem bir 4.3 inç ekran ekranı. Bu telefonla ilgili en iyi şey, su-nano kaplamasıyla birlikte Corning Gorilla Glass 3 ekranı. 1.2GHz saat hızına sahip dört çekirdekli işlemci tarafından yönlendirilen telefon, hızlı performans, kesintisiz çoklu görev ve hızlı tarama sağlar.

Samsung Galaxy Trend

Herkes kayıp maliyetli bir Samsung akıllı telefon satın almak istiyorsa, Samsung Galaxy Trend kefil olmak için en iyisidir. Bu akıllı telefon Android Jelly Bean OS tarafından sürülüyor ve sorunsuz çoklu görev ve hızlı tarama ile birlikte hızlı performans vaat ediyor. Ayrıca, telefon, optimize edilmiş grafikler, modern düzen ve diğer geliştirilmiş özelliklerle ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Mobil arayüzü kullanıcı dostu yapar ve gezinmeyi keyifli bulur. Modern bir ekranla zenginleştirilmiştir ve bir yandan size canlı görüntüleme deneyimi sağlayan ve diğer yandan en iyi anları yakalamanızı sağlayan 3 megapiksel kamera ile birlikte sunulmaktadır.

Yorum yapın