Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu Çözümü

Riot Games‘in yapımcısı olduğu ve şuan kapalı beta sürümü olan Valorant oyunu Twitch platformunda en çok izlenen oyun olmuş durumda. FPS oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkan Valorant oyunu Apex Legends, Fortnite ve CS:GO gibi oyunlara benzerliğiyle dikkat çekiyor. Oyun çıkışını yaptıktan sonra oyuncular tarafından başarılı bulundu ve en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başardı.

Riot Games’in yeni çıkardığı FPS oyunu olan Valorant oyuncular tarafından çok büyük ilgi görmüş durumda. Bazı oyuncular oyuna girdikten sonra Valorant Platforma Bağlanırken Hata olduğu şeklinde sorunla karşılaşıyorlar.

Yaşanan bu sorunların çıkması gayet normal çünkü oyun henüz beta sürümünde olduğu için böyle hatalar çıkabilir. Riot Games hata ile ilgili resmi site üzerinden açıklamalar yaptı ama hata henüz çözülmüş değil.

Oyuncuların karşısına çıkan Valorant Platforma Bağlanırken Hata Çıktı sorunun çözümü kesin olarak bilinmiyor. Ancak biz oyuncuların bu yaşadığı sorun için internet ortamında araştırma yaptık ve işe yarayabilecek çözümler bulduk.

  • Oyunu komple kapatın ve çıkış yapın
  • Bilgisayarıma girin ve “Hizmetler” bölümünü açın
  • Hizmetler bölümünde çıkan sayfada “vgc” bulun
  • vgc‘nin üstüne gelip sağ tıklayın ve başlat yazısına tıklayın
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın
  • Oyuna tekrar giriş yapın

Yazdığımız çözümleri doğru bir şekilde uygularsanız karşınıza çıkan hatayı çözmüş olacaksınız.

Valorant Hakkında Bilgi

FPS türünde yer alan Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tam sürümü 2 Haziran 2020 tarihinde oyuncular için indirmeye sunulmuştu. Valorant sadece PC üzerinden oynanabiliyor. Henüz konsollar için çıkış yapmış değil. Sizlerde bu oyunu beğendiyseniz Riot Games’in resmi internet sitesine gidip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum yapın