Valorant Vanguard Anti Cheat Hatası Çözümü

Valorant Vanguard Anti Cheat hatası çözümü. Riot Games‘in yapımcısı olduğu Valorant oyunu kapalı beta sürümü yayınlandıktan sonra oyuncular Vanguard Anti Cheat adında hatayla karşılaştılar.

Riot Games‘in yeni çıkardığı oyun Valorant, kapalı beta sürümünde olduğu için oyuncular oyunu oynarken bazı hatalarla karşılaşıyor. Oyun henüz kapalı beta sürümünde olduğu için hataların çıkmasını normal karşılayabiliriz. Sizde Valorant Vanguard Anti Cheat hatasının Çözümü için araştırma yapıyorsanız bu yazımızda cevabını bulabilirsiniz.

Valorant oyununu oynayan kişilerin karşısına çıkan bu hatanın farklı çözüm yolları bulunmaktadır. Ancak verilen hatanın çözümü her bilgisayarda işe yaramayabilir. Yani bilgisayarların sahip olduğu değişik donanımlara göre hatanın çözüme ulaşıp ulaşmaması değişkenlik gösterebilir. Aşağıda yazdığımız çözüm yollarını uygulayarak oyunun verdiği Valorant Vanguard Anti Cheat hatasından kurtulabilirsiniz.

  • Windows bilgisayarınızda başlat kısmına Hizmetler yazın ve Hizmetler yazısına tıklayın
  • Açtığınız Hizmetler bölümünde “vgc” yazısını bulun ve sağ tıklayıp özelliklere tıklayın
  • Başlangıç türü kısmını “otomatik” yapın uygula ve tamama tıkladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın

Yukarıda yazdığımız çözümleri doğru şekilde yaptıysanız büyük olasılıkla oyuna girdikten sonra artık hatayla karşılaşmazsınız. Eğer hala hata alıyorsanız Riot Games’e mail yoluyla hata aldığınızı bildirin. Ayrıca oyun kapalı beta sürümünde olduğu için böyle hatalar çıkabiliyor. Eğer yapamadığınız bir yer olursa yorumlar kısımından nasıl hata aldığınızı belirtirseniz yardımcı olurum.

Valorant Hakkında Bilgi

FPS türünde olan Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tam sürümü 2 Haziran 2020 tarihinde çıkmıştır. Valorant sadece PC üzerinden oynanabiliyor. Henüz konsollar için çıkmış değil. Sizlerde bu oyunu beğendiyseniz Riot Games’in resmi internet sitesine gidip ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum yapın