Vector Android Oyunu

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve bilgisayarlar için özel tasarlanmış olan Vector oyunu ile macera dolu bir serüvene çıkmaya hazır olun.

Bu oyun şimdiye kadar oynanan macera oyunları arasında en iyilerde yer alıyor. Güvenlik görevlilerinden kaçtığınız bu oyunda bir anda kendinizi büyük bir mücadele içinde bulacaksınız. Oyunda ilk olarak insanların köle gibi çalıştırıldığı bir yerden kaçmanız ile başlayacak bu serüven daha sonra görevlilerin sizi kovalaması ile daha hareketli ve heyecan dolu bir hal alacak. Bilmediğiniz onlarca kişiden kaçmak için uğraşacağınız bu oyunda yol boyunca karşınıza bir de pek çok zorlu engel çıkacak. Yol boyunca önünüze çıkan tüm engelleri, başarı ile geçmeniz aynı zamanda da hızlı ve çevik hareket etmeniz gerekiyor. Oyunu oynarken dikkatinizi hiçbir şeyin dağıtmasına izin vermemelisiniz.

Bu oyunda el ve göz organizasyonu çok büyük önem taşıyor. İlk aşamada karşınıza kolay engellerin çıkması sizi yanıltmasın. Çünkü seviye arttıkça karşılaşacağınız zorluklar ve engeller git gide artacak. Oyunu oynadıkça engellerden daha çabuk sıyrılmak için pratik yöntemler geliştirebilirsiniz. Bu yöntemleri geliştirene kadar oyunda ilerlemeniz bir hayli zor olacaktır.

Oyunda yer alan fizik motoru sayesinde gerçekçi ve macera dolu bir oyun serüveni yaşayacağınızdan emin olun. Oyundaki her şey gerçeğe uygun olarak tasarlandığı için oyunun sürükleyiciliği arttırıyor. Oynadıkça zorlanacağınız fakat asla bırakmak istemeyeceğiniz bu aksiyon ve heyecan dolu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Diğer macera oyunlarından farklı kurgusu, etkileyici grafik ve görselleri ile sizi içine çekecek bu oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Her yaştan kişinin oynayabileceği bu oyunu akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirerek sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.

Yorum yapın