Vestel Venus 5.0 V Gold Özellikleri ve İnceleme

Vestel Venus 5.0 V Gold, Türk mühendisleri tarafından tasarlanarak Vestel City’de üretildi. Venüs’un bu şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde dünyaca ünlü tasarım ve ödüllerle taçlandırıldı.

Venus, A’Desing Award 2014’te kategorisinden şık tasarım seçildi. Plus V Award 2014’te inceliği, estetik görünümü ve kolay kullanımı sayesinde tasarım ödüllerinin sahibi oldu. Vestel Venus, inceliği ve estetik yapısı sayesinde denge yakalıyor. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde çok yeni bir akıllı telefon deneyimini size sunuyor. Bu telefonun en önemli özelliklerinden bir tanesi de görüntü kalitesidir. Venus 5.0 V, 960 X 540 qhd çözünürlüğündeki IPS ekranı ve karmaşık, ayrıntılı grafikleri ile tüm görsel efektleri çok net bir şekilde görmenizi sağlar. Bu ekranda film izlemek, oyun oynamak, mobil kitap ve gazete okumak sandığınızdan çok daha kolay olacak. Aynı zamanda ekran camında çizilmeye ve kırılmaya dayanıklılığını arttıran Gorilla Glass teknolojisi kullanılıyor.

Vestel Venus 5.0 V Gold, modelinin 8 MP arka kamerası bulunuyor. Bu geliştirilmiş kamera sensörü sayesinde hiç bitmesini istemediğiniz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kaçırmak istemediğiniz tüm özel anlarınızı harika kalitede bir fotoğraf karesine sığdırabilirsiniz. Bir telefondan beklediğiniz ne varsa bu akıllı telefonda daha fazlasını bulacağınızdan emin olun. Venus, 1.2 GHz Qualcomm 4 çekirdekli işlemcisi ve güçlü performans gerektiren tüm uygulama, oyun ve filmleri çok hızlı bir şekilde açar. 1 GB RAM, sayesinde birden çok uygulamayı aynı anda çalıştırabilirsiniz. 8 GB dahili hafızası sayesinde ölümsüzleştirdiğiniz tüm güzel ve özel anılarınızı, fotoğraf ve videolarınızı rahatlıkla depolayabilir aynı zamanda 4G teknolojisi desteklemesi sayesinde tüm sosyal ağlara çok hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Bu telefon, Android 4.3 işletim sistemini kullanarak beklentilerinizin çok üstünde bir performans gücü oluşturuyor.

Yorum yapın