Web Sitenizin Baskısını Çıkarın

Web uygulamaları artık internette ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı özellikle çoğu kişinin sadece bir kaç dakikasını ayırıp yapabileceği işlemleri bile artık ziyaretçiler aman keşke daha basit ve hızlı yoldan benim yerime halleden bir uygulama olsaydı işte bu noktada sizlerin eminim çoğu zaman aklınıza gelmiştir tabi özellikle tez hazırlayan veya bir yemek tarifi yazmak zorunda kalan yada o tarz işlerle uğraşan arkadaşlar için söylüyorum internette gezdiğiniz bir siteyi sevdiniz gayet eğitici bilgiler var ve siz onları kendinize özgü bir şekilde basmak istiyorsanız bu uygulamamız tam sizlere göre.

Diyeceksiniz kopyala yapıştır var ne diye bu uygulamayı kullanayım diye ama emin olun uygulamaya eliniz alıştıktan sonra o tarz bir işleminiz için bu uygulamayı kullanacaksınız. Size tavsiyem bookmarklarınızda bu uygulama için yer ayırın.

Nasıl Kullanılır?

Kısaca anlatayım gerçi kullanımı oldukça kolay. yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi site adresini yazıp entere basıyorsunuz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir resim geliyor.

Hemen sol tarafta gördüğünüz gibi bazı seçenekler mevcut örneğin resimlerin eklenmesini iptal edebilir veya arka planını kaldırtabilirsiniz dilerseniz seçtiğiniz bir alanın basılmasını sağlayabilirsiniz. İşin en güzel yanı da pdf formatına çevirebilirsiniz sitenizi.

Eminim hoşunuza gidecektir çünkü yapılan her uygulama hayatımızı daha da kolaylaştırmak içindir okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizinde bildiğiniz bu amaca hizmet eden uygulamalar var ise bizimle paylaşın.

Yorum yapın