Whatsapp Kullananlar Dikkat! Bu Haber Sizi İlgilendirmekte

WhatsApp kullananlar dikkat! Akıllı telefonlar hepimizin hayatında büyük yer kaplamakta. Günlük mesaj uygulamaları smslerin önüne geçmiş durumda. Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp 2021 yılında bazı telefonlarda çalışmayacağını duyurdu. Bir çok telefon kullanıcılarını bu duruma üzüldüler, çünkü bildiğiniz üzere ekonomimiz çok iyi bir durumda değil ve bizim gibi kötü ekonomisi olan bir çok ülke olmakta. Kullanıcılar bu duruma isyan etmekteler, fakat durumun değişmeyeceği belli oldu.

Herkesin akılına tek bir soru gelmekte, hangi telefonlarda çalışmayacak?

WhatsApp kullananlar dikkat! WhaptsApp’ın çalışmayacağı telefonlar genelde eski amiral gemileri olacak. Düşük özellikleri yüzünden güncelleme gelmeyecek ve artık telefonlarda WhatsApp olmayacak.

2021 Yılında Whatsapp’ın Çalışmayacağı Telefonlar

  • iPhone 4
  • Motorola Droid Razr
  • LG Optimus Black
  • Samsung Galaxy S2

Saydığımız telefonlara artık firmaları güncelleme yollamadığı için WhatsApp kullanamayacaklar. Bu yüzden belki bir çok WhatsApp kullanıcısı yeni telefon modelleri almak zorundalar, aldıkları telefon sayesinde WhatsApp kullanabilecekler.

Eski amiral gemileri artık tarihe yavaşça gömülmek üzere.

Eğer Apple kullancıları İOS9 güncellemesi yaparsa 4S, 5, 5S, 5C, 6, ve iPhone 6S üzerinde WhatsApp çalışacak.

2021 Yılında Whatsapp’ın Getireceği Yeni Özellikler

Günlük rutinimizde kullanılan uygulamalar arasında en üst sıralarında alan WhatsApp, yeni güncellemeler ile kullancılarına eğlenceli vakit geçireceği konuşmalar sunma peşindeler.

Facebook’un bünyesinde olan WhatsApp gif (Animasyon) üzerinde çalışmalar yaptıklarını ve destekleyeceklerini belirttiler. Bu özellikleri yanı sıra, yeni özelliklerde olacak. Büyük bir haber daha var. Kullanıcılar bu duruma çok sevinecek.

Whatsapp’a Çoklu Cihaz Özelliği Geliyor

WhatsApp’ın üzerinde çalışmalar yaptığını ve çoklu cihaz özelliğini test ettiklerini bildirdiler. Bu özellik sayesinde kullanıcılar artık tek cihazdan kullanmak yerine iki farklı cihazda kullanabilecek.

Beta sürümünde daha fazla özellikler olduğu bilinmekte ve önümüzdeki günlerde İOS ve Android cihazlara yeni özellikler geleceği düşünülmekte. Bu özellikler sayesinde kullanımı daha kolay olacağı düşünülmekte. WhatsApp, Özelliklerin gelmesi ile kullancıların olumlu yönde yorumları olacağını düşünmekteler.

Yorum yapın