Whatsapp Toplu Mesaj Atma Yazılı Anlatım

Whatsapp akıllı telefonlarda kullanılan en popüler programlardan bir tanesidir. İnterneti olan her yerde mesajlaşma, resim gönderme ve konuşma gibi bir çok işlemi ücretsiz yapılabilen kullanışı kolay bir program. Kullanıcıların bazıları toplu mesaj gönderme özelliğini bilmez bilmesi de gerekmez gayet doğal bir olaydır. Fakat bazen toplu mesaj gönderme ihtiyacı duyulur işte bu yazımı bilmeyenler için hazırlamış bulunmaktayım. Whatsapp toplu mesaj atmayı sizlere adım adım anlatacağım öğrendikten sonra çok basit olduğunu göreceksiniz zaten bilinmeyen her şey zor bilinen her şeyde insanlara kolay gelir değil mi her neyse biz geçelim konumuzu adım adım anlatmaya.

Whatsapp Toplu Mesaj Nasıl Atılır?

İlk önce Whatsapp’ açalım sonra sohbet ekranına giderek seçenekler, menü tuşuna basalım telefonlara göre seçenekler değişebilir. Seçeneklerde yeni toplu mesajı seçerek + tuşunu göreceksiniz + tuşuna basarak toplu mesaj göndermek istediğiniz kişileri seçerek bitti tuşunu seçin sonra karşınıza oluştur tuşu çıkacak ve oluştur diyerek toplu mesaj listemiz hazır hale gelecektir. Hazırlamış olduğumuz toplu mesaj listesinde mesaj göndermek istediğiniz herkese mesajınızı toplu şekilde gönderebilirsiniz. Toplu mesaj listemiz hazır şimdi listemizin ismini nasıl değiştireceğiz anlatacağım.

Whatsapp Toplu Mesaj Atma Listesinin İsmini Değiştirme

Whatsapp sohbetler ekranına girerek toplu mesaj listemizin üzerine basılı tutarak Toplu mesaj liste bilgisi seçeneğine gireceğiz kalem işaretine tıklayarak belirlemiş olduğumuz toplu mesaj liste ismini buraya gireceğiz ve ok diyerek toplu mesaj atma listemizin adını istediğimiz isimle değiştirmiş olacağız. Evet arkadaşlar Whatsapp toplu mesaj atmayı öğrenmiş olduk umarım işinize yaramıştır başka sorularınız olursa yorum bölümüne bırakabilirsiniz.

Yorum yapın