Windows 8 İçin Cyberlink Power DVD

Windows 8 Uygulama Merkezi hızlı bir oranda büyümektedir. Her geçen gün mağazaya yeni uygulamalar eklenmektedir. İçerisinde ücretli ve ücretsiz uygulamaları bulmanız mümkün. Kullanıcı herhangi bir uygulamayı satın almak istediğini de önce ücretsiz sürümünü indirip deneye bilme imkanına sahiptir. Cyberlink PowerDVD en popüler DVD film oynatıcısı. Windows 8 Apps Store da Cyberlink Power DVD uygulamasını bulabilmeniz mümkün.

Windows 8 Cyblink Power DVD uygulaması ile şimdi film izleyebilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve en iyi kalitede müzik dinleyebilirsiniz.

The PowerDVD uygulaması oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Ara yüzü dokunmatik işlemini desteklemektedir. Bu sayede Windows 8 destekli tabletlerinizde kullanımı kolaylaştırmaktadır.

MPEG ve MKV video dosyaları da dahil olmak üzere çoğu video formatını destekler. Ayrıca Facebook hesabınızı kullanarak youtube videolarını da izleyebilirsiniz. Power DVD ayrıca herhangi bir görüntü ya da fotoğrafa efekt eklemenize yardımcı olacak dahili bir editöre sahiptir.

Cyberlink Power DVD ile cep telefonunuzda kullanabilmek için videolarınız, fotoğraflarınız ve müzikleriniz için playlist oluşturabilirsiniz.

Cyberlink Power DVD uygulamasını Windows 8 Apps Store‘dan indirmeniz mümkündür. Windows 8 App Store‘u açmak için klavyenizden Win + C tuşlarına basın. Ve arama kısmına “Power DVD Mobile” yazmanız yeterli.

Daha fazla datay için tıklayınız.

Yorum yapın