Windows 8 İçin Ücretsiz Pdf Okuyucu : Soda Pdf 3D Reader

Windows 8 içinde dahili olarak bulunan PDF okuyucu oldukça basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Fakat özellik bakımında oldukça zayıf durumda. Sayfalar arasında hareket etmek ve PDF dosyalarında arama yapmak gibi basit özelliklere sahip. Ancak, txt olarak düzenleme, kopyala/yapıştır işlemleri, arama yaparken filtreleme ve diğer bazı özellikleri barındırmamaktadır.

Windows 8 de kullanabileceğiniz, daha gelişmiş özelliklere sahip bir PDF Reader yani okuyucu arıyorsanız, Soda PDF 3D Reader tam size göre bir program.

Windows 8 işletim sisteminizi yormayacak bir uygulama olan Soda PDF 3D Reader, dosyalarınızı yada ebooklarınızı okurken 3D deneyimi sunan ve Windows 8 Uygulama Mağazasında da bulunan bir programdır. Soda PDF 3D Reader 3d Görünüm modu ile donatılmış tek PDF okuyucu uygulamasıdır.

Bu uygulamayı kullanarak, PDF dosyalarınızı gerçek bir kitap okur gibi okuyacaksınız. Sayfaları da aynı kitap sayfası çevirir gibi çevireceksiniz.

PDF dosyası üzerinde sağ tıkladığınız da tüm seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Soda PDF 3D Reader windows 8 için hafif ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Özellikleri;

  • PDF belgesini herhangi bir dönüştürme işlemi yapmadan 3D olarak görüntüleme
  • PDF formatında ki kataloglar, kitaplar, dergiler yada daha fazlası üzerinde açma, okuma, kopyalama ve yazdırma işlemleri yapabilme
  • Metin bulma, Arama sonuçlarını görüntüleme ve Bookmarks fonksiyonların görüntüleme

Soda PDF 3D Reader uygulamasını Windows 8 Apps Store dan kurabilirsiniz.

Yorum yapın