Wordpress Hızlandırma / Litespeed Cache

WordPress için LiteSpeed ​​Önbellek (LSCWP), WordPress sitenize üstün performans sağlamak için LiteSpeed ​​Web Server ve yerleşik sayfa önbellek (LSCache) yüklemenizle iletişim kuran PHP tabanlı bir eklentidir.

LSCache doğrudan sunucuya kurulduğundan genel gider önemli ölçüde azaltılır ve önbelleğe alma, diğer PHP tabanlı önbelleklerden daha verimli bir şekilde yapılabilir. LSCache, sunucu tarafında bir sayfa önbellektir. Sayfa önbellekleri zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlar ve dinamik olarak oluşturulan sayfaların tam içeriğini depolayarak statik kopyaları kullanıcıya sunabilir. Bir sayfa önbellek, sunucunun PHP ve veri tabanı sorgularını tamamen atlamasını sağlar. LSCache, özellikle, sunucu ile olan yakın ilişkisi nedeniyle, diğer eklentilerin yapamayacağı önbellek girdileri hakkında şeyler hatırlayabilir ve bağımlılıkları analiz edebilir. Önbelleğin akıllı temizlenmesini yönetmek için etiketleri kullanabilir ve mobil ile masaüstü, coğrafi konum ve para birimleri gibi özelliklere dayalı olarak önbellek içeriğinin birden fazla sürümünü sunmak için çeşitli çerezleri kullanabilir.

LSCWP WordPress Multisite’ı destekler ve WooCommerce, bbPress ve Yoast SEO da dahil olmak üzere en popüler eklentilerle uyumludur.

WordPress LiteSpeed Cache Eklentisi İndir

Yorum yapın