World Of Tanks – Tankların Büyülü Dünyasına

Çevrimiçi oynanabilen bir savaş oyunu hayal edin. Devasa tankların, birbirinden farklı modellerde ki savaş canavarlarından birinin içinde, düşmanlarınızı avladığınızı düşünün. İşte Karşınızda World of Tanks.

Hafif, orta ve Ağır olarak 3 ayrı kategoride onlarca tanktan birini seçtiğiniz, birbirinden farklı haritalarla düşmanlarınıza karşı amansız bir savaşa giriştiğiniz World Of Tanks, ücretsiz olarak çevrimiçi oyuncular için tasarlanmış harika bir oyun.

Wargaming firması, daha önce oyun piyasasına sürdüğü World of Warplanes ve World of Warships oyunlarında yakaladığı başarıyı sürdürmek amacıyla bu harika tank oyununu 2010 yılında kullanıcılara sundu. Gelin birazcık detaylara girelim.

Benzersiz Bir Tank Deneyimi

Oyuna başladığınızda, ayrıntılı ve kullanışlı bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Firmanın daha önceki oyunları ile benzer özellikler taşıyan arayüzü sayesinde oyuncular dilediği tank modelinde dilediği donanım ve modifikasyonu rahatlıkla sağlayabiliyor. Oldukça gerçekçi grafikleri ile eşi benzeri görülmemiş eğlenceli bir oyun, şimdiden bir çok kullanıcının favorisi olmuş durumda.

İkinci dünya savaşının temalandığı oyunda, dönemin savaşan devletleri olan ABD, Almanya ve Sovyetlere ait bir çok tank modelini barındırıyor. Ağır topçular, yada hareket kabiliyeti yüksek tanklar gibi beş farklı sınıfta tankı oyun içerisinde alıp kullanabiliyorsunuz. Takım oyunu yada solo savaşların gerçekleştirilebildiği World Of Tanks kendini bir üst klasmana taşımak isteyen oyuncular için ise farklı satın alma seçenekleride sunuyor.

Garajınızdaki Tankları Özelleştirin

Stratejisini en yüksek seviyede tutmak isteyen oyuncular için tasarlanan 300 den fazla tankı, kendinize ait bir garajda tutabilirsiniz. Böylece gerekli yüksetme ve tamir işlemlerini burada tamamlayarak birden fazla tankı, farklı oyun modlarında deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden bulabileceğiniz skinler ile kendi eşsiz tankınızı yaratıp, savaşlarda dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

World Of Tanks Nasıl İndirilir?

Savaş oyunlarından hoşlanan biriyseniz ve yukarıda özelliklerinden bahsettiğimiz bu eşşiz oyunu indirmeye karar verdiyseniz. Wargamig firmasının resmi sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

World Of Tanks : Blitz

Pc üzerindeki başarısını IOS ve Android platformlarına taşıyan Wargaming, WOT için bir mobil savaş platformu yarattı. 7 VS 7 oyunculu olarak oynanabilen bu oyunu Apple store ve Play store mağazalarından indirerek oynayabilirsiniz.

Yorum yapın