Xbox Gamepass Avantajlar Görünmeme Sorunu Çözümü Nasıl?

Xbox gamepass’ın yapmış olduğu kampanyayla bedava discord nitro sahibi olabiliyorsunuz. Şöyle ki; Xbox’dan yapmış olduğunız alışverişten sonra avantajlarını edinseniz ve iptal bile bedava discord nitro aboneliğiniz devam ediyor.

Microsoft şirketinin Steam’e benzer uygulaması olan Xbox Gamepass’ın yapmış olduğu yeni kampanyayla bedava discord nitro elde edebiliyorsunuz. Fakat bu discord nitro kampanyasına katılmasına rağmen xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu yaşamakta olan arkadaşlarım mevcut, biz de çözümü paylaşalım istedik.

Xbox Gamepass Avantajlar Görünmeme Sorunu Çözümü

Öncelikle Discord nitro sahibi olabilmeniz için Microsoft posta hesabınızın yaşı 20’den büyük olmalı, genelde sorun doğum tarihi senesini 2000 ve üstü yapmanızdan kaynaklanmaktadır.

Doğum tarihinizi güncelledikten sonra tekrar xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu yaşamaktaysanız yazımızın devamını inceleyin.

Doğum tarihini değiştirme çözümü işinize yaramadıysa bir de telefonunuza Xbox gamepass uygulamasını indirip oradan avantajlar kısmına bakmayı deneyin.

Telefondan xbox gamepass uygulamasına girdikten sonra discord nitro linkini alıp bilgisayarınızdan tarayıcınızı açın ve oraya linki yapıştırdıktan sonra kullanabileceksiniz.

Eğer bilgisayar ortamında kasma problemi ve oyunlarda fps sorunu yaşamaktaysanız diğer yazılarımızı okuyup bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Aşağıya bırakacağınız yorumlara kesin dönüş yapacağım.

Xbox gamepass avantajlar görünmüyorsa ayrı bir yöntem deneyelim, üsttekileri denediniz fakat olmadı ise Windows 10 kullanmıyor ya da windows sürümünüz Xbox gamepass avantajlarından faydalanmanıza izin vermiyor olabilir.

Avantajların gözüktüğü diğer bir arkadaşınız var ise giriş yapabilir ve size discord nitro bağlantı linkini atabilir, o şekilde kullanabilirsiniz.

Bedava Discord Nitro! – Xbox Gamepass İptal Etme

Xbox gamepass’ın yapmış olduğu kampanyayla bedava discord nitro sahibi olabiliyorsunuz. Şöyle ki; Xbox’dan yapmış olduğunız alışverişten sonra avantajlarını edinseniz ve iptal bile bedava discord nitro aboneliğiniz devam ediyor.

Bu linkteki Xbox gamepass avantajlar görünmeme problemi ile ilgili videoyu izleyerek siz de çözüme kavuşabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra hâlâ avantajlar probleminiz çözüme kavuşmadı ise yorum gönderirseniz destek olabiliriz.

Xbox Gamepass aboneliğimi iptal etsem discord nitro devam eder mi? Evet, aboneliğinizi iptal etseniz bile Discord nitro aboneliğiniz devam edecektir, fakat nitro sahibi olurken kart eklediğiniz için bu kartı otomatik ödeme seçeneklerinden kaldırmanız gerekiyor.

Xbox gamepass para iadesi ne zaman banka hesabıma yatar? Bunun belirli bir süresi bulunmamaktadır. Genelde 7 iş günü sürse de bu süreç uzayabilir. Para iadesi istedikten sonra ertesi gün de hesabınıza yatabilir, 1-2 hafta da bekleyebilirsiniz.

Yorum yapın