Xiaomi Redmi K30 Ultra Stokları Bir Dakika İçerisinde Tükendi!

Akıllı telefon pazarının değerli üyelerinden birisi olan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde onuncu yılına özel bir aktiflik düzenledi. Bu aktiflik merasiminde karşımıza çıkan Xiaomi Redmi K30 Ultra, ziyadesiyle beğenilmiş ve takdir toplamıştı. Sadece Çin’de satışa sunulan aygıt, artık de satış sayıları ile gündeme gelmeyi başardı. Satışa sunulduğu birinci gün bir rekora imza atan model, kapış kapış gideceğinin sinyallerini de şimdiden vermiş oldu.

Xiaomi Redmi K30 Ultra bir dakika içerisinde tükendi!

Şu anda sadece Çin pazarı için piyasaya sürülen Xiaomi Redmi K30 Ultra, ülkede büyük bir ilgi ile karşılandı. Kelam konusu telefonun stokları satışa sunulduğu gün tükendi ve Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi de mevzuyla ilgili bir açıklama yaptı. Şirkete nazaran aygıt birinci gününde 100.000 adet satış sayısına ulaşmayı başardı ve bu sadece bir dakika içerisinde gerçekleşti. Buna nazaran Xiaomi Redmi K30 Ultra stokları çok kısa bir mühlet içerisinde erimiş oldu.

6.67 inç boyutundaki bir ekran ile gelen model, gücünü ise MediaTek üretimi olan Dimensity 1000+ yonga setinden alıyor. Bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor fakat dileyenler için 8/128 GB, 8/256 ve 8/512 GB üzere versiyonlar da seçenek olarak sunuluyor. Aygıtın art tarafında ise dörtlü kamera suramı kelam konusu. Bu kısımda 64MP ana kameraya 13MP, 5MP ve 2MP’lik öbür kameralar eşlik ediyor. Modelin selfie kamerası ise pop-up halinde ve 20MP çözünürlüğünde. Özcesi Xiaomi Redmi K30 Ultra her şeyiyle kullanıcılarına âlâ bir tecrübe vadediyor.

Yorum yapın