Yeni Macbook Air Nisan Ayında Tanıtılabilir!

Yeni MacBook Air nisan ayında tanıtılabilir. Piyasa analistleri, 2020 yılında çıkacak olan yeni MacBook’un özellikleri hakkında tahminde bulunuyorlar. Nisan ayında tanıtılması beklenen MacBook Air’ın, bazı yeni özelliklerle beraber geleceği konuşuluyor. Yeni Macbook hakkında tahminlerden biri, laptop’un geliştirilmiş klavyesi olabilir.

Analizciler bazı iddialar attılar, Apple’ın daha önce görmediğiniz yeni Touch Bar hazırladığını iddia ettiler. İddia edilen yenilikler için nisan ayı gösteriliyor. MacRumors’ın bize söyledikleri doğru bilgilerse Apple, yeni çıkaracağı MacBook Air’ı Nisan ayında tanıtabilir. Sonrasında ise tanıtılan MacBook Air’ı nisan ayının ortasına doğru satışa çıkarabilir. Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü salgını bu hızda devam ederse üretimi etkileyebilir.

MacBook Air’ın tasarımı hakkında iddialar en son 2018 yılının son çeyreğie doğru ortaya atılmıştı. Temmuz 2019 da cihaz, ufak tefek genel yenilemelerle satışa çıkmıştı. Şuan için MacBook Air iddiaları hakkında klavye dışında fazla bir bilgi maalesef yok.

Söylenen iddialara göre Apple, Corona virüsü tüm dünyada hızla yayılmadan önce İPhone SE 2’yi tanıtmak için mart ayında bir etkinlik planlıyordu. Yeni MacBook Air o tarihte tanıtılması bekleniyordu. Ama Corona virüsü tüm dünyada hızlı bir şekilde yayıldığı için etkinliği iptal etmek zorunda kaldılar.

Yorum yapın