Yeni Xbox One

Oyun konsolları artık oyun severler için sıra dışı özelliklere bürünerek oyun oynanan zamandan büyük bir zevk alınmasını sağlamaktadırlar.

Oyun konsolları içerisinde oyun severler tarafından en çok tercih edilen Xbox yeni serisi olan Xbox One ile piyasaya muhteşem bir giriş yapmayı amaçlıyor. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Xbox artık evinizin yeni eğlence kaynağı olacak sloganı ile konsolu tanıttı.

Yeni Xbox one bir oyun konsolundan öte komple bir interaktif ürün olmuş oyun oynamanın yanında TV izleme, film seyretme, müzik dinleme internet siteleri arasında gezinme ve bir çok değişik uygulamayı bir arada yapma imkanı sunmaktadır. Bu uygulamalar arasında geçişler son derece hızlı ve sorunsuz olmaktadır.

Microsoft basın açıklamasında bunları tek tek deneyerek uygulamalı olarak göstermiştir. Yaklaşık 7 yıl aradan sonra yeni sürümü ile piyasaya çıkan Xbox çok sıra dışı özellikler ile oyun severler için işlevsel bir oyun konsolu haline getirilmiş.

Oyun oynamaktan sıkılan ve internette gezinmek isteyenler için çok kaliteli bir içerik sunmaktadır. Bunun dışında son teknoloji oyunlar çok kolay bir biçimde oynanmaktadır.

Yorum yapın